Wpis z mikrobloga

@Kien: Co ty :D Napisałem że gram 4 dni a to jest gra na długie tygodnie tak mi się przynajmniej wydaje. Tutaj nie zrobisz kilku godzinnego maratonu bo po prostu padniesz :D No chyba że masz świetną kondycję. Ja mam raczej słabą, jedynie jakiś krótki 3 km jogging dwa razy w tygodniu. Tu po 40 minutach gry jestem zlany potem bo wykorzystuje się właściwie wszystkie partie mięśniowe dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom :D
@enzojabol: to że kampania jest długa to dobrze, jasne że dziennie może z godzinę bym poćwiczył, tylko obawiam się że jak wygram kampanię za np. miesiąc jeśli faktycznie jest długa, to nie zostanie żadna motywacja, będą tylko zwykłe ćwiczenia które równie dobrze mógłbym robić bez gry... chyba że jakoś to rozbudują, ale z tego co się orientowałem to nie ma jakiegoś systemu wyzwań, rankingów, dodatkowych zadań poza kampanią itp?
@Kien: Są mini gierki (na razie grałem tylko w jedną ale widzę, że jest sporo więcej). Są pojedyncze ćwiczenia. Rankingi jak najbardziej też są. Możesz sobie sprawdzić jak wypadasz na tle innych graczy w tym samym wieku i to dosłownie w każdym ćwiczeniu. Gra zlicza sumarycznie ile jakich ćwiczeń wykonałeś.