Wpis z mikrobloga

Poszlo zgloszenie na policje razem z nagraniem z analczykowego insta na ktorym widac kawalek marihuany.
Funkcjonariusze maja wezwanie i udowodnione podejrzenie posiadania, teraz musza tylko wykonac swe czynnosci sluzbowe.

Ja rozumiem, ze babie czasem trzeba jebnac po kasku jak irytuje, ale na promocje narkomanstwa przyzwolenia nie daje.

#patostreamy
#analnemity
#rafatus
  • 57
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: e tam, zobacz lepiej jaki piekny wysyp tumanow zgromadzil ten temat. Niby prosty i czytelny bait, a mirkosebki pluja na konfidenta, ale fragmentu o biciu kobiet nikt juz nie poruszyl xd
  • Odpowiedz
@decadence: bo to nie kobieta. Im częściej to coś dostaje po kasku tym częściej ma kontakt z rzeczywistością. Nie filozuj i nie wyzywaj tu nikogo od mirkosebków tłumoku. Co robisz na patotagu skoro bialorycerzykowanie ci się włączyło?
  • Odpowiedz
@decadence: Bait, nie bait tu nawet nie chodzi o to. Rozumiem chciałeś pośmieszkować, ale tutaj poważnie siedzą tacy ludzie, którzy własna matkę by sprzedali, bo podała za słoną zupe. I tak każdy ogarnięty widz analczyka wie, ze on tam grubo leci z tematem.

Ja tam nie wnikam, tylko mówię, że z takimi tematami tym bardziej w Polsce nie ma żartów. Za włamanie czy pobicie mniej dostaniesz niż za posiadanie 1g.
  • Odpowiedz
@stefan12323432123: Rozumiem śmieszkowanie i mówienie, że ktoś widział kawałek zielonego czegoś i to jest jaranie i trzeba to jak najszybciej zgłosić.

Niby śmieszne (jeśli chodzi o aroza), ale tutaj poważnie siedzą tacy ludzie, którzy z tylko czekają. Nie widze powodu sprzedawania kogoś, kto mi nie robi krzywdy. Tak naprawdę, koło was w blokach czy jednorodzinnych ktoś ma lub miał kontakt z tematem. Każdy się dziwi, że tylko narkomani biorą takie rzeczy,
  • Odpowiedz