Wpis z mikrobloga

@bastek66: Też tak kiedyś myślałem. To ma działać do wyjaśnienia, nie inaczej. Interesuje nas prawda, nie to, żeby było szybko i tanio. Jak chcesz szybko i tanio to idź do Czeka albo Gestapo i zabijaj na poczekaniu przypadkowych ludzi.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Czas też się liczy. Po 30 latach nawet świadkowie mogą umrzeć i co wtedy? Niewinny człowiek ze 30 latami życia zmarnowanymi. To jest patologia i nie wiem jak można takie coś popierać.
  • Odpowiedz
@bastek66: Najważniejsze, że nie zabili niewinnego i to jest coś co zabija jakikolwiek argument od ciebie. Kolo wyszedł na wolność, bo był burdel na miejscu zbrodni, brakowało technik laboratoryjnych, wszelkie poszlaki, zeznania świadków i wyniki były niejednoznaczne, a jakieś małe plamki poświadczyły o jego niewinności. Tak to działa, to jest najlepsze co ma być i inaczej nie będzie - do samego końca.
  • Odpowiedz
@bastek66:

Czas też się liczy.

Liczy się wina, a nie czas.
Nikogo nie powinny obchodzić koszty, kiedy mowa jest o życiu - życie nie ma ceny, nie ważne czy ono będzie w więzieniu czy gdziekolwiek indziej, dlatego nie wykonuje się jakiejkolwiek kary, jeśli nie jest wszystko pozamykane.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Rzucasz formułkami jak "życie nie ma ceny" a jak życie pokazuje jest to nieprawda. Mentalność niewolnika normalnie. Wszystkich zamknąć w więzieniu na wszelki wypadek, a nuż są winni.
Wiesz że istnieje domniemanie niewinności?
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Ty chcesz by proces trwał 30 lat i dla ciebie zmarnowanie życia człowiekowi jeśli jest niewinny jest do pogodzenia. Dla mnie to jest #!$%@?, z braku lepszego określenia.
  • Odpowiedz
Może dla sportu, kto znajdzie w niej błąd, stawiam piwo


@shaelix92: Prawdopodobnie permban za pozycjonowanie siebie w gorących takimi strategiami.

Ale jak chcesz to stawiaj. W Islandii aktualnie, będzie coś koło 10 euro przy cenach barowych.
  • Odpowiedz