Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Dlaczego #konfederacja nie wystawiła swojego kandydata na wicemarszałka? Uzbieranie dodatkowych 4 głosów wśród posłów innych ugrupowań nie jest trudne. Krul nie umie into dyplomacja? Widać, że wyborcy Konfy próbują wyładować swój gniew na przeciwnikach politycznych, ale to nie ich wina, a waszych reprezentantów w sejmie. Rozumiem wasz zawód...
#4konserwy #neuropa #sejm #polityka
E.....a - Dlaczego #konfederacja nie wystawiła swojego kandydata na wicemarszałka? Uz...

źródło: comment_Z6GYqNfpaTzTZBqWHoxTo5kdA8vqEFph.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Emil_Haha: bo chwilę wcześniej pozostałe ugrupowania podzieliły i wyznaczyły liczbę wicemarszałków. Zbieranie podpisów nie miało sensu bo przecież nikt nie utrąciłby swojego kandydata na rzecz Konfederacji.
  • Odpowiedz
  • 50
@L3stko Ale że co, dopiero w dniu głosowania zorientowali się, że mogą nie mieć WICEMARSZAŁKA?! buhahahah... no zajebista ta Konfederosja, taka nie bardzo ogarniającą się (σ ͜ʖσ)
Wyzywali wszystkich od komuchów, żydów czy innych okrągłostołowców, a teraz płacz że nikt z nimi nie chce rozmawiać i się układać... buhahahah... partia mentalnych dzieci dla dzieci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Ksjajomi Ja z dzbanami pchajacymi nas w ręce Rosji nic nie chcę mieć wspólnego! Ale śmieszy mnie teraz zderzenie prawackiej logiki z rzeczywistością ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz