Wpis z mikrobloga

@tomosano: Hehe mnie tam nie ma, Randy pokazał tylko moje małe gówienko ;).

z Django cóż, mnie przypadło zaczynać przygodę z pytongiem i django w jednym czasie, więc romans jest burzliwy... Powiedziałbym jak każdy - dokumentacja - chociaż ja znalazłem duuużo pomocnych filmików na yt, kilka kursów za miliony znalezionych 2 linki niżej za darmo też było przydatnych;).

@Mazowia: @OPcodeRTI: Cóż bawie się i uczę, strona na której nie można niemal nic kliknąć nie może być scammem :D, dziękuję za
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: W modzie jest UI w stylu flat, możesz sobie podejrzeć na google przykłady. Bootstrap nadaje się wyłącznie do prototypowania i szkoda tracić czas na jego naukę, lepiej odrazu wskoczyć w css'a. Jquery który w nim siedzi to już relikt.
  • Odpowiedz
@Mazowia: rozumiem, szczerze czekam aż moda "jeb obrazek na 3/4 height" minie bo naprawdę tego nie lubię, a jak wiemy moda zawsze mija.

Pewnie, że masa rzeczy jest przekombinowanych choćby dlatego ze a) nie mam co na tę stronę dać (projekt Epic-Casha aktualnie prawie martwy), b) jestem kompletnym newbiem ze wszystkim - od gita, przez html po pythona w którym próbuje coś wyskrobać, c) jak tylko coś mi się spodoba
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Nikt nie zmusza cie do gonienia za trendami ale jest takie powiedzenie

jak cie widzą tak cie piszą.

Frontendowe frameworki dla prostych i statycznych stron to będzie overkill ale jeżeli chcesz iść w kierunku nowoczesnych i 'reaktywnych' stron to warto znać html/css/js. Temat generalnie przewałkowany do granic możliwości dlatego podrzucam wideo.
Mazowia - @blacktyg3r: Nikt nie zmusza cie do gonienia za trendami ale jest takie pow...
  • Odpowiedz