Wpis z mikrobloga

@Lipathor: a dzbany z drugiej stronie krzyczą coś do rowerzystów, a też nie wiem jak to się ma do świetowania niepodległości. Ogólnie mam wrażenie, że ludzie są jakoś pokrzywieni, a w stolicy to już totalnie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maneharno: nie tyle w stolicy, co do stolicy się zjeżdżają. Ciekawe kiedy kontrdemostranci wpadną na to, że dają paliwo MN podsycając oblężoną twierdzę? Organizatorzy marszu antyfaszystowskiego jakby to rozgryźli, ale jeszcze nad nazewnictwem i oprawą muszą popracować :)
@kulass: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: Bo Konstytucja zapewnia wolność pokojowych zgromadzeń. Okrzyki "Konstytucja" zaczęły się, gdy usunięto pikietę spod palmy (wywalając przy okazji baner Konstytucja).

Ciekawe kiedy kontrdemostranci wpadną na to, że dają paliwo MN podsycając oblężoną twierdzę?


@Lipathor: Było, nieprawda. To zupełnie nie tak działa. Czym my niby "dajemy paliwo"? Banerem Konstytucja? Litości. Kim trzeba być, żeby to przeszkadzało? To tak jak z miesięcznicami smoleńskmi, gdy rzekomo "dawaliśmy paliwo" cytatem z
  • Odpowiedz
Bo Konstytucja zapewnia wolność pokojowych zgromadzeń. Okrzyki "Konstytucja" zaczęły się, gdy usunięto pikietę spod palmy (wywalając przy okazji baner Konstytucja).


@Andreth: o ile jestem w stanie skumać ideę marszy i demonstracji (choć sam jestem wybitnie nie wiecowo-marszowy i nie uczęszczam) to blokowanie legalnych manifestacji jest dla mnie jeszcze mniej zrozumiałe

. Czym my niby "dajemy paliwo"? Banerem Konstytucja? Litości. Kim trzeba być, żeby to
  • Odpowiedz