Wpis z mikrobloga

W weekend kupiłem w Rajchu 10 T-shirtów z C&A za €2/sztuka. Myślałem, że będzie to jakieś gówno do spania tylko, a leżą zajebiście i myślę, że na lata starczą. Polecam wszystkim, C&A Basic. Co jak co, ale dzieci w Bangladeszu wiedzą, jak szyć ubrania.

#przegryw #berlin #modameska #niemcy #etikettenschwindel
f.....k - W weekend kupiłem w Rajchu 10 T-shirtów z C&A za €2/sztuka. Myślałem, że bę...

źródło: comment_G1UIivYAzUnwigvBsIoBylUSF65M3bl4.jpg

Pobierz
  • 6
@Ich_mag_Kaesekuchen: różnie z tym bywa, ale muszę przyznać że koszulki z primark w podobnych crnach to była loteria - niektore po latach są ok, choć widać że nieco zużyte ale nadal dobre i nie rozciagniete a inne po dwoch, trzech pranaiacg przerobiłem na szmaty. Deal dobry, ale tak jak piszesz - chcesz coś na chwile i nie oczekujesz cudów, a co ubrań, to troche jesteśmy w ogonie, ale zmienia się.
@lukaszpiw: Ja się o primarku nie wypowiadam bo nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Byłem chyba tylko z 2 razy i raczej wywołał u mnie negatywne odczucia. Nie brał bym go jako przykład. W Niemczech masz więcej takich sklepów z ciuchami gdzie nie zostawisz fortuny a kupisz dobre rzeczy. Pomijam najbardziej znane sieciowki. Masz jeszcze mister&lady authentic style i pewnie mnóstwo innych gdzie dostaniesz koszulki po 5-8eur jakościowo lepsze niż te