Wpis z mikrobloga

@depcioo: I jak w tym kraju ma być spokój, skoro ludzie nie potrafią się wzajemnie szanować... Po co robić coś co ewidentnie uderza w największe świętości i wartości tej drugiej strony? Co da ci takie dokuczanie innym? Lepiej ci będzie, że kogoś obraziłeś? Przecież sam dobrze wiesz, że i tobie nie jest miło jak ta druga strona atakuje i profanuje coś o co ty walczysz (albo przynajmniej uważasz, że walczysz). Dla
kvoka - @depcioo: I jak w tym kraju ma być spokój, skoro ludzie nie potrafią się wzaj...

źródło: comment_un9ExpoXGwRSfAHepPuI8AsnCq7lCAiV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gl1n4:

Aktualnie flagę państwową z godłem Rzeczypospolitej Polskiej podnoszą:

-przedstawicielstwa dyplomatyczne, urzędy konsularne oraz inne oficjalne przedstawicielstwa i misje za granicą na -budynkach lub przed budynkami ich siedzib urzędowych, a także kierownicy tych przedstawicielstw, urzędów i misji na swych rezydencjach i środkach komunikacji – w wypadkach przewidzianych w prawie i zwyczajach międzynarodowych,

-cywilne lotniska i lądowiska,

-cywilne samoloty komunikacyjne podczas lotów za granicą,

-kapitanaty (bosmanaty) portów – na budynkach lub przed
  • Odpowiedz
@CorpusCallosum: Ja Ci mówię jak jest zgodnie z prawem, że Flaga z godłem to jeden z dwóch rodzajów naszej flagi państwowej i wcale nie wywiesza się jej tylko na statku jak wszyscy twierdzą bo zobaczyli jakieś dziadostwo na fejsbuku
  • Odpowiedz
@Czachaaa:
To nie jest z facebooka tylko z wikipedii.
@Gl1n4:
Spoko, ale dalej jest drugą flagą, stosowaną przez konkretne miejscówki. To, że jej też można używać, nie znaczy że nagle wszystkie budynki muszą być przyozdobione. I jeśli jest używana w konkretnych miejscach, bo tak ktoś ustalił, to dlaczego musimy na siłę zmieniać to?
  • Odpowiedz
Wklejajcie sobie takie rzeczy, nie ma problemu. Tylko pamiętaj że mentalnie nie różnisz się od ludzi którzy na takich marszach rzucają cegłówkami.


@Razzish:

Co? Jak można porównać akt nieagresywnego protestu do bandyckiego ataku? Taka flaga nikogo nie może skrzywdzić, chyba że nią zawiniesz wokół gardła kogoś. Cegłówką możesz zabić.
  • Odpowiedz