Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Czasami mnie najdzie i sobie pisze teksty do piosenek, wstawiam jeden do oceny. W stylu #pro8l3m

Nieodpowiedni moment na motyle w brzuchu, klasycznie moet, srebrne tace, szmule w kapeluszu. Co moje to Twoje lecz nie wiąże z Tobą uczuć bo jedyne co nas łączy to milimetr kauczuku. Nie wezmę Cię na spacer wolę latać bo nowy prywatny jet, choć odgłos szpilek na bruku to też jest zajebisty dźwięk. Tak wieeem mała nie mam serca ale skradne Twoje jak zabiorę Cię pod Wersal, szalik jak choragiewka wieczorem zacisne go na Twoich reeeeekach. Mam wszystko czego chce na miłość mnie nie stać. Obczajam pale skreta. Fajna dupa małe cycki, uroda ambiwalentna. Utoniesz w morzu łez w samych kabaretkaaach bo jutro Cię wyrzuce #trash #czerwona sukienka. I siadasz na mnie choć dominację chcialabys żebym to ja miał właśnie. To niepoważne bo jak z Toba zasnę to to przypadek bo nie chciałbym tego na prawdę. Mam determinację, wchodzę w miejsca ciasne i jak mma to tylko parter. Nie pytaj o uczucia mnie bo o nich tyle wiem że jak rozbierzesz się pewne jest, nie zasnę. Są dupy high value, są rapy na majku, są światła, jest night klub, jest proch na zegarku. Kajdanki na nadgarstku, mam to w małym palcu bo po jednej nocy nie ma już nas tu.
  • Odpowiedz