Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@rrdzony: tak działa p0lactwo, pewnie jakby obniżyli trochę cenę to sprzedali by ich więcej i mogliby zarobić kilka szekli więcej
  • Odpowiedz
@rrdzony: Ekonomia działa świetnie. Tutaj wystarczy trochę czasu. W końcu jakiś sklep zorientuje się, że może przejąć klientów i obniży ceny a reszta pójdzie za nim. Wbrew temu co się mówi nie wszystko dzieje się z dnia na dzień.
  • Odpowiedz
@rrdzony: przecież obniżyli, w sumie usunęli PIT dla młodych i co, zostaje młodym więcej? Zostaje

Obniżyli PIT na skali na 17? Zyskali ludzie? Zyskali wiec porównanie z pensja, gdzie podpisujesz umowę na brutto jest z dupy
  • Odpowiedz
@rrdzony: Konsument poczuje, ale później i w innej formie, bo przecież na coś ten hajs pójdzie. Może na wypłaty (jak szefem jest janusz to nie xD), może na rozwój, inwestycje, może na spłacenie długów, a może poprostu poluzuje budżet. Inna sprawa, że VAT to kropla w morzu gówna jakim jest polskie prawo.
  • Odpowiedz
@rrdzony: zmowe cenowa to moze robic vw z bmw a nie polaczkowi dystrybutorzy XD

jak juz punktujesz kucy to wiedz, ze kuce mowia, ze zmowa cenowa jest nielegalna, wiec skoro jest, to nie ma 'wolnego rynku'
  • Odpowiedz
przecież obniżyli, w sumie usunęli PIT dla młodych i co, zostaje młodym więcej? Zostaje


@baetky: jestem młody (28) i nie mam dzieci. Jedyne co dostałem (czytaj, nie zabrali mi) to okrągłe ZERO. Czekam aż wprowadzą bykowe.
  • Odpowiedz
@Koliat: W interesie wszystkich sprzedawców jako wszystkich, w interesie jednego sprzedawcy jest obniżyć cenę i zabrać klientów pozostałym. W całym inwestowaniu jest 1 prosta zasada, procentowy zwrot z inwestycji, jeśli nagle zwrot z inwestycji w wydawnictwo będzie większy to wejdą do tego biznesu nowi gracze, więc zyski będą musiały być podzielone na większą liczbę wydawców i wyjdzie na to samo dla nich, natomiast klient zarobi. Jedyny przykład na którym to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@rrdzony: Wszystko jest w porządku. Ceny są dalej wysokie, bo oni najpierw muszą sprzedać ebooki ze starych dostaw ( )
Jak to tak obniżać ceny na żywo? Branża paliwowa pokazała, że się nie da xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Operator21: wejście nowego gracza na rynek to kwestia miesięcy, a i tak jeśli jedynym pomysłem na biznes jest zbicie stawki to jest to gowniany pomysł na zajęcie rynku i nikt poważnie tego nie zrobi. Jeśli jeden sprzedawca obniży ceny zyska krótkotrwale, bo reszta praktycznie od razu odpowie tym samym. Jeśli nikt tego nie zrobi, będą się cieszyć sprzedażą na tym samym poziomie co dotychczas i wyższymi marzami
  • Odpowiedz