Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kajaczek: Ja tam nie wiem jak to wygląda, ale domyślam się, że jest tak, jak mówi Leon. Stare wyjadacze w dowolnym środowisku to z reguły beton jak #!$%@? i tym ludziom nie przegadasz. Tyś jest młody i w dupie byłeś i gówno widziałeś. A potem takich ludzi zjada rutyna i popełniają głupie, śmiertelne błędy (jak choćby łażenie bez czujnika gazów; pracuje przy gazach niebezpiecznych, więc wiem o czym mowa).
W ogóle
W ogóle to Leon nie odniósł się do jednej rzeczy, choć wcześniej o niej wspomniał. Że niby przez Leona są zamykane tunele? No nie, #!$%@?, będą otwarte czekały, aż ktoś postronny w nie wpadnie i się zabije.


@Del: Leon sam powiedział że nie udostępnia lokalizacji sztolni to tego nie robi. - powiedział subskrybent leona
udostępnianie lokalizacji sztolni przez leona:

K.....k - > W ogóle to Leon nie odniósł się do jednej rzeczy, choć wcześniej o niej w...
W skrócie:
Leon robi filmy ze sztolni. Obiektów na które zdobycie namiaru to 15min szukania po sieci.
Leon nie podaje namiarów na obiekty, gdy ktoś go o to pyta.
Leon nie przypisuje sobie prac innych osób
Leon nie uważa się za specjalistę w temacie

Pan Henryk zarzuca mi to co powyżej, bo mu się wyświetlenia na kanale nie zgadzają
@WyprawyLEONA: Leon, daj sobie spokój z frajerami. Zrobiłeś filmik, wyjaśniłeś sytuację i rób dalej swoje nie zwracając uwagi na debilne komentarze. Wiesz, jako Twój widz pojęcia nie miałem, że dookoła Ciebie jacyś frajerzy sieją ferment. Podobało mi się, że skomentowałeś to wszystko bardzo kulturalnie bez przesadnego sadzenia się na jednych czy drugich. Teraz już musisz na moment zluzować, bo nie daj Boże rzucisz 2-3 słowa za dużo i narobisz sobie problemów