Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze przesyłki z chin? Zamowiliscie coś ostatnio? Ile szło o ile doszło? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zamówiłem sobie coś 2 dni temu i już się stresuję ()

Naczytałem się na wypoku jakie to tragedie ludzie przeżywają paczki nie dochodzą, gubią się, zawracają itd itp. już o vacie nie wspomnę ()

#priorityline #banggood #gearbest #zakupyzchin
  • 21
  • Odpowiedz
Naczytałem się na wypoku jakie to tragedie ludzie przeżywają paczki nie dochodzą, gubią się, zawracają itd itp. już o vacie nie wspomnę ()


@Foxs: że co?
  • Odpowiedz
@Foxs: jak po 5h nie jest wysłane i listonosz nie puka drugiego dnia to wale dispute i odzyskuje pieniądze a poczta polska mnie przeprasza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Foxs: u mnie telefon 2tyg pdm, odkurzacz 2 tyg eu EU priority (ale długo wysyłali paczke z magazynu) i słuchawki będą nią dniach, tu 3 tyg.
  • Odpowiedz
  • 0
@Foxs: A wysłali Ci przez PostNL (LX...NL)?

Mam dwie przesyłki na banggood + eu priority line zamówione jeden dzień po drugim, jedna idzie przez NL a druga przez Belgię kurierem GLS. W sensie mają tym iść
  • Odpowiedz
@Foxs: GLS raczej przychodzą bez większych problemów. Z PostNL co jakiś czas giną. Moja akurat idzie przez PostNL. Liczę jeszcze na to, że po 11.11 magicznie się znajdzie i ruszy w dalszą drogę.
  • Odpowiedz
Stoi w miejscu. Nic się nie ruszyło. Czekam kilka dni i otwieram spór. 3 grudnia minie dokładnie 60 dni od dnia wysyłki, więc jakoś tydzień przed tym czasem otworzę już spór.
  • Odpowiedz