Wpis z mikrobloga

Czytaliście już Switched? To niedawno wydana na polskim rynku - dzięki wydawnictwu Waneko - manga shoujo.

Przyznam szczerze, że komiks okazał się dla mnie sporym zaskoczeniem. Spodziewałem się schematyczności i płaskich bohaterów, a dostałem całkiem ciekawą historie, której jednym z najlepszych elementów były właśnie postacie.

Fabuła:


Manga, której nie możesz przegapić! Switched Tom 1. Recenzja

Pobierz szogu3 - Czytaliście już Switched? To niedawno wydana na polskim rynku - dzięki wydaw...
źródło: comment_cra5TZX1OhJDlBjBLkeNkPjC7pIzOJkc.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szogu3: temat zamiany ciał jest dość mocno eksploatowany. Choć czytałem kiedyś coś podobnego może być dość ciekawe.

Choć okładka mi się bardzo nie podoba. Książki się po okładce nie ocenia, nie wiem czy dotyczy to także komiksów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Clear: Jest, o czym pisałem trochę na naszym Facebooku. Nie trzeba szukać daleko, bo manga Kokoro Connect jest zbudowana na tym schemacie. W tym przypadku jednak postacie w ogóle się nie znają, ale zamiana drastycznie wpływa na ich życie - no i dodatkowo nie ma nawet śladu szansy na powrót (a przynajmniej w pierwszym tomie).

Okłada to coś, co ma przyciągnąć czytelnika, aby potem mógł zapoznać się chociażby z opisem dzieła.