Wpis z mikrobloga

@fxarts: piękne #!$%@?, piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ostatni raz widziałem ten odcinek dobre 15 lat temu i dokładnie to pamiętam. Niestety dopiero teraz będąc starym #!$%@? dostrzegam tragizm tej historii. Te bajki z czasów cartoon network i kodowanego canal+ miały w sobie jakieś szaleństwo i podprogowy przekaz, który rozumie się dopiero będąc dorosłym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fxarts: teraz takich madrych bajek w mainstreamie jest malutko, w sumie wtedy tez bylo malutko ale przedostaly sie do popkultury najlepsze odcinki jak widac
  • Odpowiedz
@somskia: W ogóle za dzieciaka ta bajka wzbudzała we mnie mieszane uczucia.

Z tego co pamiętam to Tom był zwierzęciem jakieś samotnej grubej murzynki i nagle Jerry się pojawiał w tym domu i robił tam jakiś #!$%@? czy kradł żarcie z lodówki. Tom jako, że był kotem miał odeprzeć szkodnika, na żądanie właścicielki, który przyszedł po nieswoje, a w każdym odcinku dostawał spory #!$%@? i Jerry ostatecznie był pokazany jako
Tommy__ - @somskia: W ogóle za dzieciaka ta bajka wzbudzała we mnie mieszane uczucia....

źródło: comment_VIJHQHf9BB2TwAr6KZXkPV2JoMLOAA7U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: tak, tylko Ty widziałeś takie "nawiązanie" bo okres wypowiedzenia takiej umowy to 1 miesiąc i nie ma ona nic wspólnego z niewolnictwem. Z niewolnictwem więcej wspólnego ma zlecenie gdzie jak nie #!$%@? to nic nie zarabiasz bo nie masz nawet urlopu.
  • Odpowiedz