Wpis z mikrobloga

Ja już nawet nie odczuwam upływu czasu. Już mamy niedzielę, zaraz połowa miesiąca za nami, zostało 6 tygodni do Nowego Roku. Tygodnie przeciekają mi przez palce. Przed chwilą miałem wypłatę, nagle znowu mam wypłatę, tygodnie zlatują coraz szybciej i szybciej. Przed chwilą kupiłem telefon, nagle dotarło do mnie że trzymam już urządzenie z rokiem i 2 miesiącami na karku. Za 1.5 miesiąca będę oficjalnie bliżej 40stki niż swoich narodzin. Przed chwilą zaczełem studia, już jestem w ich połowie. Czy wy też macie wrażenie że czas zaczął przyśpieszać z roku na rok. Przeżywam kolejne timeline'y filmów sci-fi, najpierw 2001 Odyseja Kosmiczna, Powrót do Przyszłości, Łowca Androidów. Teraz dotarło do mnie że za chwilę będę żył w roku w którym rozgrywał się pierwszy Crysis i Ghost in the Shell
#vichan ##!$%@? #przegryw #wojak #czas ##!$%@?
Pobierz J.....J - Ja już nawet nie odczuwam upływu czasu. Już mamy niedzielę, zaraz połowa mi...
źródło: comment_xo24q7OBVXTj6qbf3RMHYQdV2cDTR4b6.jpg
  • 11
Taki upływ czasu jest też spowodowany tym, że żyjemy rutynowo- tylko komputer-praca-studia-jedzenie-sranie-komputer-spanie, nie przeżywamy głębszych emocji, nie robimy ciekawych rzeczy. Polecam znaleźć jakieś hobby, uwrażliwić się na kulturę, sztukę i książki, przeżyć jakieś ekstremalne sporty oraz wybrać się w daleką podróż, myślenie zmienia się o 180 stopni.