Wpis z mikrobloga

myjecie dupę po sraniu ??
ja zawsze wycieram mokrym papierem w sensie maczam srajtaśmę pod kranem i tak namoczoną wycieram aż nie widać śladu po kupie
no a potem obowiązkowo myćku i wyszorowanie odbytu mydełkiem
niby nic takiego ale oburzenie pod tym wpisem sugeruje że chyba nie jest to tak powszechne jak myślałem i sporo osób łazi z brudną d00pą ;\

#gownowpis #pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #higiena #ankieta
Chodtok - myjecie dupę po sraniu ??
ja zawsze wycieram mokrym papierem w sensie macz...

źródło: comment_4gSMHSc8KI2uS9whh9M2BP41hfmJZ6wq.jpg

Pobierz

no właśnie

  • wodą i mydełkiem (różowy) 3.4% (2)
  • samą wodą (różowy) 6.9% (4)
  • nie myję (różowy) 13.8% (8)
  • wodą i mydełkiem (niebieski) 25.9% (15)
  • samą wodą (niebieski) 10.3% (6)
  • nie myję (niebieski) 39.7% (23)

Oddanych głosów: 58

  • 5
  • Odpowiedz
@Chodtok: Ja natomiast najpierw wykonuję zgrubne przejścia papierem szarym marki Serwus, złożonym w 3 warstwy. Ilość zgrubnych przejść oceniam średnio na 2-3 w zależności od stopnia obesranej dupy. Nastepnie przechodzę do przejść kształtujących, gdzie korzystam z 1-2 warstw papieru. Ostatnim etapem jest podcieranie wykańczające w którym to następuje wykonywanie przejść analogicznych do wcześniejszych lecz 1 warstwą papieru a także przejść z góry na dół. Do wykończenia powierzchni rowka można też zaliczyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chodtok: a jak ktoś sra pod prysznicem to musi się umyć ponownie czy zaliczone? A jak robisz u znajomych to też się myjecie? A w kinie?
  • Odpowiedz
@Chodtok: zależy od konsystencji masy kałowej oraz tego, na ile łatwe i skuteczne jest podtarcie. Bywa, że dupa po sraniu idealnie czysta, a czasem poważny problem i trzeba interweniować.
  • Odpowiedz