Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jechałem wczoraj wieczorem w #olsztyn na miasto Green #taxi i podczas jazdy kierowca odebrał telefon od swojego przełożonego, z którym umawiali sie na "zasadzkę" na kierowcę #bolt. Zasadzka miała polegać na tym, że zamówią Bolta i wsiądą do niego z dzieckiem. Jak nie będzie fotelika to szybki cynk na policję.

Nie omieszkałem wyrazić mojego niezadowolenia z takiego sposobu prowadzenia walki z konkurencją. Wytłumaczyłem kierowcy, że mają walczyć o klienta jakością obsługi, a nie takimi tanimi zagraniami.

Wbrew pozorom dyskusja byka całkiem merytoryczna i raczej był pod wpływem swojego przełożonego, ale zasugerowałem firmie Green Taxi poprawienie swojej aplikacji na wzór boltowskiej lub uberowej) #uber, żebym wiedział od razu ile zapłacę za przejazd i żeby można było podpinać kartę pod apkę.

W każdym razie jeżeli jest tu ktoś jeżdżący dla Bolta to uważajcie, bo będą próbować w taki sposób.
  • 11
  • Odpowiedz
@resuf: korpo green taxi które jest chyba najpopularniejszą taxą w mieście robi zasadzki na bolt? ilu kierowców bolta jest w Olsztynie? Trzech? coś mi tu śmierdzi.

i raczej był pod wpływem swojego przełożonego


oni zdaje się działają jako jdg
  • Odpowiedz
@radarada: zależy od kierowcy, akurat z własnego doświadczenia wiem, że większość nie zabiera dzieciaków jeśli nie mają fotelika.

@resuf: ale trzeba być niezłym #!$%@? żeby angażować w to swoje dziecko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resuf: ostatnio gadałem z kierowcą bolta i mówił o 10. Wydaje się dużo ale chyba tylko 2 razy udało mi się złapać bolta, za prawie każdym razem żaden dostępny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rurecki: tak, 10 ich jest. Złapanie w weekend graniczy z cudem. Mi zawsze udawało się tylko w tygodniu. Cena 30-50% niższa niż green taxi na tej samej trasie.
  • Odpowiedz