Wpis z mikrobloga

Misje mi wymyslili, ale na nowych autach sie za bardzo nie znam.
A na ich cenach tym bardziej.

No i ktos z rodziny szuka nowego (warunek konieczny) wozu do 140 kilo kaputsty brutto. Zakup za gotowke
Moze bede w stanie go przekonac do demowki jakiejs, ale raczej nowka. Moze byc nawet z rocznika 18stego, ale nowka

Za to ma bardzo specficzne wymagania. Auto ma byc w dobrej cenie - przecenione mocno wzgledem oferty katalogowej i koniecznie najbardziej luksusowe i "wyspasione" jak tylko sie da za ta cene.

Zadnych opli, koreancow itd..

W sumie nawet ciekawy temat

Co mi sie udalo do tej chwili znalezc:

- Infiniti Q50 - ~130 brutto za 2018 rocznik.
- BMW X2 - podobna kasa, poprzeceniane ze 190 i generalnie dosc dobrze wyposazone - tylko manual
- A5 mozna dostac, ale w biedzie
- A klasa w sedanie
- jak dobrze poszukac to NX od lexa

Ktos ma jeszcze jakis pomysl? ¯\_(ツ)_/¯

#motoryzacja #samochody #nowaklasapremium ( )
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomaszq: No maja wlasnie niezle.

@bronsky: Myslalem nad tym tym bardziej, ze przjechalem ostatnio Corolla kilka tysiecy kilometrow i fajnie sie jezdzilo. Zatarla ujowe wrazenia po Avensis. Ale pewnie bedzie za malo premium.

@olelek: Czekalem na ten komentarz! Cos jeszcze konstruktywnego do dodania?
  • Odpowiedz
  • 0
@bigger chciałem polecić Kię optime GT ale jest 8k za droga i niechętnie dają rabaty plus nie chcą koreańców ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bigger: tak. Że ledwo się dorobił, a już musi kupić nieważne co, byle sąsiadowi gały na wierzch wyszły. Zero podanych potrzeb, oczekiwań - byleby full opcja i w promocji xd
  • Odpowiedz
@Pangia: Passat raczej odpada. Audi by juz moglo byc.

Generalnie 2 ostatnie auta to skoda i renault.
Niechce juz nic z marek nie premium i osobiscie odrobine rozumiem. Utrata wartosci i problemy z odsprzedaza.
Ma teraz Kangura z jakos 2011 roku. Jeden wlasciciel od nowosci, dopasiony, nigdy nie bity, serwisowany. I ponizej 100k przebiegu. Chca mu w salonie za takie smieszne pieniade rozliczyc, ze odebral to jako osobista
  • Odpowiedz
@olelek: Ooo... wypokowy kespert w formie. Gosc dobrze po 60tce. Ma kasy jak lodu. Firme przepisuje na siostrzenca i odchodzi na emeryture.

Moglby sobie Cie kupic z calym Twoim bajzlem.

Potrzeby sa takie,zeby bylo wygodne do tych ~140k brutto i w dobrej cenie, bo lubi jak kazdy kupowac dobre i tanio.
Mysle tez ze prowadzac biznes od polowy lat 90tych nauczyl sie juz liczyc i pomimo slabej wiedzy z motoryzacji wie, ze jak kupi za 140 kilo papiera jakas renowke to bedze po 10 latach warta ulamek tego co np. audi czy infiniti za ta sama kwote. Tym bardziej, ze watpie,zeby przejechal wiecej jak
  • Odpowiedz
@bigger: Alfa Romeo Giulia? Tylko jak spojrzałem w cenniki, to tylko podstawowa wersja w zasadzie, ale nie wiem, jak tam u nich jest z rabatami czy sprzedażą poprzedniego rocznika, bo patrzyłem w katalog na 2019.
  • Odpowiedz
Może weź go spróbuj przekonać do wzięcia jakiegoś opla/czegoś takiego w full opcji zamiast nowej c klasy bieda edyszyn? Dla mnie opel z wszystkim który sam jedzie >>>>> merc z korbotronikiem.
  • Odpowiedz