Wpis z mikrobloga

Pozycje miejsc google to dla mnie kompletnie niezrozumiała rzecz. Mam wizytówkę w google mojej firmy. Wszystkie możliwe dane uzupełnione, aktualne. Często dodawane nowe wpisy, zdjęcia itp. Dużo pozytywnych komentarzy pisanych przez prawdziwych klientów (średnia 4,8). Od dawna miałem pozycję na najważniejszą frazę 1-3. Od jakiegoś czasu wywaliło mnie na 20-30 miejsce, czyli nikt mnie nie znajdzie. Coś się wydarzyło z algorytmami?
Wizytówki konkurencji to kompletna bieda bez zdjęć i często ze starymi danymi mimo tego wysoko (°°
Ktoś się orientuje? Nie pojmuję tego w jaki sposób nagle coś się zrypało, nikomu nie zlecałem seo. Sama strona też zaczęła spadać z 1 pozycja na 5 obecnie...

#seo #google #mojafirma #mapygoogle #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza
Winlux - Pozycje miejsc google to dla mnie kompletnie niezrozumiała rzecz. Mam wizytó...

źródło: comment_PSgayqkYe8J34AuUx55I63qLNzUCwxvs.jpg

Pobierz
  • 11
@resuf: Okna
@b0rgi0: Strona jest dobra, na tle konkurencji to jest mega wypas. Pisze na tej stronie aktualności i artykuły z autorską treścią. Gdyby byla slaba to bym nigdy nie byl na szczycie, a ponad rok mialem miejsca 1-3 w organicznych i 1-2 w mapkach. Obecnie mam 5 w wyszukiwaniu, a na mapkach mnie wywalilo na koniec. To jest problem bo nie wiem co sie stalo
@Winlux: moze masz jakies reczne dzialania? sprawdzales w google webmasters toolu, tam chyba one sa
moze konkurencja robi czarne SEO na ciebie? sprawdz czy nie przybylo Ci jakis dziwnych linkow w np. ahresf backling checker, jestem pewien ze na jakis podejrzanych stronkach mozna kupic 1000 lipnych linkow do strony konkurencji
@Winlux: mam podobny problem od kilku lat bylem w top3 a teraz nagle z nikąd pozycje poleciały strona elegancka wizytowka tez cala uzupelniona, prawie 600 opinii i nic to nie daje jakieś gówno firmy sa przede mną.
@walerr: Widze ze to chwilowe. Google robi jakies przetasowania i miesza. Jak masz dobra wizytowke to powinno wrocic za kilka dni.
Oststnio znowu spadlem na 2 dni na sam dol i wrocilem do gory.