Wpis z mikrobloga

Mirki,

Może ktoś miał podobny problem. Od netii miałem internet + tv (Pakiet podstawowy i sportowy). Płaciłem za to 40 zł miesięcznie. Przedłużyłem umowę na początku maja 2019. Chciałem dokładnie to samo i dostałem za free na miesiąc albo 2 (już nie pamiętam na ile i co dokładnie) wszystkie pakiety tv + giga nagrywarkę + jakiegoś tam pseudo antywirusa. Przy podpisywaniu nowej umowy, napisałem od razu rezygnację z powyższych usług. Konsultantka nie wybrała jedynie pakietu sportowego jako jedynego dodatkowego. Twierdziła, że później sam będę miał możliwość. Przed upływem miesiąca postanowiłem sam wybrać pakiet online. Miałem już wszystko zaznaczone tak jak chciałem, więc stwierdziłem, że wszystko ok. (screen)

Po okresie promocji wszystko się powyłączało oprócz pakietów telewizyjnych. Sytuacja z wyborem pakietów dalej jak na screenie. Dostałem fakturę na 40 zł, więc stwierdziłem, że wszystko jest ok i z czasem wyłączą pakiety tv. Następnie dostałem kolejną fakturę po 2 miesiącach od ostatniej (zawsze była co miesiąc) również na 40 zł. Wszystkie kanały tv dalej miałem i do dnia dzisiejszego mam dostępne. Pomyślałem, że może się pomylili i wyrównają w następnym miesiącu a pakiety z czasem wyłączą. W tym miesiącu nie dostałem znowu faktury i postanowiłem zbadać sprawę. Przyjrzałem się dopiero dzisiaj dokładnie fakturze i okazuje się, że nie liczą mi pakietu sportowego w ogóle i dostaje zapłatę za 2 miesiące (internet + pakiet tv podstawowy 2 miesiące za 40 zł).

Teraz pytanie.Czy mogą mi dowalić później za to, że mam dalej wszystkie kanały dostępne mimo, że już odstałem faktury za ten okres?
#netia
Froggzor - Mirki,

Może ktoś miał podobny problem. Od netii miałem internet + tv (P...

źródło: comment_GuYJGAAIw3hV5JRD6Ek0Ah6Fvh4QZEKZ.jpg

Pobierz
  • 3
@Froggzor: Mam coś podobnego, po dogadaniu się na nową umowę dostałem pełen pakiet kanałów tv w formie próbnej, o który w sumie nie prosiłem i sytuacja trwa już od 4-5 miesięcy. Są nawet odblokowane Polsaty Premium PPV. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grosza dodatkowo jak dotąd nie kazali dopłacić. Pytałem o to jakiś czas temu to mi powiedzieli, że oni sami to aktywowali i sami to wyłączą.