Wpis z mikrobloga

I właśnie tak, skromnie, żyje sobie sługa boży, abp Leszek Sławoj Głódź, otrzymując od państwa nawet 17 tys zł (wojskowej) emerytury, która od przyszłego roku zostanie powiększona o emeryturę kościelną... Chwalmy pana! Widać Bóg tak chciał! Teoretycznie znajduje się tam Centrum Charytatywno-Opiekuńcze, tyle że jest ono z boku i zajmuje zaledwie kilka pomieszczeń.

#bekazkatoli #patologiazewsi #pedofilewiary #bekazpodludzi #tylkoniemownikomu #dzbanywiary
źródła: https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/gigantyczna-emerytura-arcybiskupa-generala-zobacz-ile-dostaje-aa-A8Cq-Z8rR-1Ei4.html
http://extra.natemat.pl/gdzie-mieszka-arcybiskup-glodz-reportaz-z-bobrowki
xandra - I właśnie tak, skromnie, żyje sobie sługa boży, abp Leszek Sławoj Głódź, otr...

źródło: comment_CWQcLtWXz29sqoqQqWjobOl8j13AZv0C.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@oremi: Być może istniał człowiek, który miał podobne imię, ale z pewnością nie chodził po wodzie, nie zmieniał wody w wino i nie był synem boga. A już na pewno nie był białym blondynem.

Poza tym źródła, do których linkujesz to Ewangelie, które same sobie przeczą ;)
  • Odpowiedz
@xandra: nie prawda są tam też teksty historyczne a nie tylko ewangelie... nie doczytałeś.
A gdzie masz napisane że to blondyn? Kto ci takich bzdur na gadał.
No właśnie.. nie wiesz a opowiadasz..
  • Odpowiedz
@oremi: Co do źródeł. Kościół ma tyle kasy, że każde źródło sobie może kupić i sfałszować. Nie pierwszy raz w historii, bo historię piszą zwycięzcy. Przypomnę choćby "badania" nazistów w Afryce, które miały udowodnić, że Aryjczycy to rasa panów ;) Także te źródła można sobie o kant dupy rozbić.

Tyle manuskryptów, ksiąg i rękopisów co oni spalili (nie wspominając już o Bibliotece Aleksandryjskiej), i proszę - akurat dowody się znalazły
xandra - @oremi: Co do źródeł. Kościół ma tyle kasy, że każde źródło sobie może kupić...

źródło: comment_Ow2yDXugsiJVkNvEPDUUnSzBx8T0E9MP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@oremi: Człowiek, który miał imię brzmiące podobnie do Jozue czy podobnie...

Polska forma pierwszego członu imienia – Jezus – pochodzi od łac. Iesus, które z kolei pochodzi od greckiego Ἰησοῦς trb. Iesus trl. I̓ēsous. Grecka forma jest zhellenizowaną formą hebrajskiego lub aramejskiego imienia ܝܫܘܥיֵשׁוּעַ; Yēšuaʿ (Joszua), które z kolei jest skróconą formą hebrajskiego יְהוֹשֻׁעַ lub יהושוע, יהושעיְהוֹשׁוּעַ; Yehōšuaʿ, (Jehoszua) lub w języku polskim Jeszua (alternatywne formy: Joszua, Joszue)[5][6]
  • Odpowiedz
@StaryWilk: Ja znam Jezusa Chrystusa ale go nie poznałem, jak już pytasz. Ale ty jako poganin co chcesz mi udowodnić, że jak za 2 tysiące lat wezmą czaszkę twoją i twojego kolegę blondyna oraz kogoś innego bo akurat jego kości były "dostępne" to będzie można określić jak wyglądał biskup Twojego miasta? Nie rób z logiki... wiesz czego...
@xandra: na początku twierdziłeś że to fikcja literacka a teraz twierdzisz
  • Odpowiedz
Ja znam Jezusa Chrystusa ale go nie poznałem, jak już pytasz.


@oremi: No to znasz czy nie znasz, bo coś logika u Ciebie siada?

Ale ty jako poganin


Jaki poganin? Poganie mają swoje wierzenia, tylko sprzeczne z KK, ja nie wierzę w nic! Jestem ateistą.
  • Odpowiedz