Wpis z mikrobloga

Dupy was pieką bo prawda boli? Napiszę grzeczniej żebyście nie mogli zgłaszać.

O to lista aktorów którzy mają poniżej 175cm.

Doszli do czegoś w życiu bo nie mieli wymówek w postaci niskiego wzrostu.

Normalni ludzie mają wzrost w dupie. To tylko wasze urojenia i próba usprawiedliwienia waszej nieporadności życiowej. Jak ktoś jest beznadziejny to mimo wszystkich atutów jak wzrost, wygląd, pieniądze beznadziejny pozostanie.
#przegryw nawet mi was nie żal
wielad - Dupy was pieką bo prawda boli? Napiszę grzeczniej żebyście nie mogli zgłasza...

źródło: comment_Jg9KJcNbaiFKJ74FpN7j7hxuFHLbmHNf.jpg

Pobierz
  • 22
@wielad: Po pierwsze, ci aktorzy mają średni wiek pewnie w okolicy 50, więc w ich czasach średnia była niższa od dzisiejszej
Po drugie, nie porównujmy chadów typu tom cruise do zwykłego mirasa z tagu, to swiatowej klasy aktorzy
Po trzecie, normalni ludzie nie mają wzrostu w dupie, bo by to przeczyło naturze, co dowodzi milion aplikcacji randkowych oraz badań zapostowanych kilka dni temu, gdzie CEO w USA ktorzy byli niscybyło TYLKOI
@Pepega: pfff nie zaplujsie szczeniaku. #!$%@? to mogę ale ja twojej starej klapsaw to tłuste dupsko. Czy wy z ojcem też uważacie że powinna schudnąć? Bo my z chłopakami mówimy jej to już od dłuższego czasu.
@wielad: Ale co ty chcesz tłumaczyć menelom, przegrywom, brudasom (bo te kiepy się nawet nie myją bo przecież nikt im tego nie dał XD). Proste że normalni ludzie mają #!$%@? na wzrost a liczy się całokształt, włącznie z charakterem/charyzmą. Te śmiecie przegrywowe tego nie mają i nigdy mieć nie będą. I dobrze.
@wielad: Tu sie akurat zgodzę. Wzrost, chyba że >160cm nie ma aż takiego dużego znaczenia, zawsze sie znajdzie jakąś karlicę, ale podałeś przykład sławnych aktorów co dużo zarabiają, a są sławni dlatego, bo ich geny dały im predyspozycje psychiczne i aktorskie po prostu do tego. Morda > wzrost.
@wielad: Z jednym się tylko zgodzę. Przegrywy tracą czas w pisaniu tych egzaltacji. Natomiast nie zgadzam się, że wzrost nie jest ograniczeniem. Jak jesteś kurduplem, to nie jesteś ipso facto obiektem pożądania kobiet i tego nie zmienisz.