Wpis z mikrobloga

Czy oprócz mnie jest też ktoś ciekawy o co tak naprawdę chodzi z tymi patostreamami? Mam na myśli oczywiście koneserów patosztuki. Czy oglądanie tych relacji jest formą zaspokojenia jakiś ukrytych popędów (autoagresja może)? Od dawna te audiencje przestały być śmieszne przecież (o ile kiedykolwiek były). Przeprowadzimy jakieś badania psychologiczne na tagach? Byłby ktoś chętny? Mogę coś przygotować miarodajnego.
#rafatus #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@Hrabal56: Twoje hipotezy o autoagresji sa tak smieszne, ze watpie by szanujacy sie koneserzy chcieli brac udzial w tak karykaturalnych badaniach. Daruj sobie, jesli nie rozumiesz fenomenu pato, to swoimi MIARODAJNYMI badaniami gowno ugrasz.

Rozrywka jak kazda inna. Kino akcji, horrory, filmy kryminalne tez maja duze wziecie, pewnie ich widownia krzewi w sobie autoagresywne zapędy, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hrabal56: patostreamy były od początku internetu tylko w innej formie, sam pewnie toczyles bekę z jakichś filmików z #!$%@? menelem na YT. To samo tylko w wersji live
  • Odpowiedz
@decadence: kino akcji, grozy i kryminały to zupełnie inny kontent, który nie uwzględnia wyżywania się w donejtach, nakręcania aktora i innych. Przy patostreamach jest się nie tylko widzem ale też i biernym uczestnikiem. Rozumiem Twoje racjonalizacje. Ja jednak obstaje przy swoim, a autoagresja to tylko luźna hipoteza.
@Gr3gor: Menele mają dużo wyświetleń jednak nikt dla nich tagów nie tworzy i nie wjeżdża im na meliny.
@PogromcaPatusow: Dobrze jest jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hrabal56: Mowie o necie z 10 lat temu a ty tu coś o tagach.Nie nawijaj głupot że nie było kanałów tylko z menelami z wioch, kompilacji, czy fp na różnych stronach
  • Odpowiedz
@Hrabal56: Nie ma co badać. Większość z ludzi oglądających patostreamy, to osoby które są w gruncie rzeczy, bardzo podobne do swoich "idoli". Co prawda, pewnie sporo im brakuje do takiego stanu, ale większośc z nich dotknęła patologi. Oglądanie daje im poczucie wyższości, mogą powyzywać, pośmiać się. Uważam, że to jest rozrywka dla głupich ludzi, zapewne są jakieś wyjatki, ale jest to bardzo maly %. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hrabal56: Nie no tak całkiem serio jak chcesz wiedzieć czemu ludzie to oglądają to mogę ci odpowiedzieć:

1) madki - często z nudów, często by popatrzeć, że u innych jest podobnie jak u nich, a czasem gorzej i czasem by dostać moda i poczuć odrobinę 'władzy'.
2) bombelki aka dzieciaczki czyli <18 - tutaj głównie działa psychologia tłumu 'inni oglądają to i ja', a potem toczenie beki patrz do wiadra się
  • Odpowiedz