Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś Greatswordy/Ultragreatswordy pod pvp?
Super gra mi się Farron GS ale jednak spam ciagle L1 nudzi, poza tym za łatwe do parowania.
Gael GS świetny ale unbuffable
Zastanawiam się nad lothric knight GS/Astora UGS/Hollowslayer GS ale no lubie te kombosy z mieczy powyżej. Ktoś ma jakieś fajne doświadczenia/sugestie? Podobno Onyx/Lorian fajne, o Wolnirze też spoko opinie słyszałem. Mam ograniczona ilość sztab tytanitowych, słabe zarządzanie zasobami niestety XD
Podzielcie się swoimi opiniami
#darksouls #darksouls3 #ds3 #fromsoftware
  • 8
@Bvrtosz8: Nie no spoko, że dobrze się bawisz z greatswordami, ale one są useless w pvp. Szczerze to wybierz ten najładniejszy żebyś ładnie wyglądał, bo żadnym w pvp gracza nie trafisz tak czy siak. xd
@PejkarVEVO farronem gs trochę pograłem i spam L1 robi robote, ale jak mnie potem zaczęli ripostować to się zesrałem xD a polecasz jakiś greataxe, albo coś great/ultragreat? Myślałem trochę nad krucyfixem, spoko też mi się grało splitleaf gs
@Bvrtosz8: Spam l1 faarona to szczerze nie można zbytnio zaliczyć do greatsworda, bo to za szybkie jest ale to i tak jak to ładnie ująłeś zesrasz się jak Cię sparują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No jeżeli tak koniecznie chcesz wymachiwać czymś rozmiarów jaglaka to wez sobie te
@PejkarVEVO testowałem je już i jakoś niespecjalnie mi podeszły:( no nic, potestuje co sie da i wybiore cos optymalnego, albo wroce do halki/glewii tak samo jak w poprzednich soulsach XD