Wpis z mikrobloga

Jakby ktokolwiek kiedykolwiek chciał korzystać z usług firmy #ccs to odradzam.
Wysłałem #mi9 na wymianę tylnego szkła z rozszerzonej gwarancji, to wymienili sobie również ekran mimo ze nie prosiłem i był nietknięty, mieli tylko plecki wymienić, niestety olalem temat i #!$%@? mi cała sumę z ubezpieczenia, to ekran się #!$%@?, odesłałem im ten szajs na gwarancje i teraz twierdzą, ze uszkodzenie mechaniczne, a telefon ryski nie ma a ekran jebl podczas użytkowania (czytnik linii papilarnych już nie działał od dłuższego czasu).
Będzie ekspertyza to będę kręcił Małysza. Nienawidzę tego #!$%@? serwisu, za czasów pracy w neonecie pamietam ze to był najgorszy serwis jaki istnieje.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawelczi: no u mnie się skończyło wymiana pism z wezwaniem przedsądowym. Potem jeszcze jak w końcu zrobili co należy to widziałem na rachunku dla media Marktu wrzucone wymienione elementy których nie wymienili :)

Wstyd ze jako student tam robiłem. Wstyd.
  • Odpowiedz
@Krabowski: no ja się nie poddam, nie chodzi o 500zl tylko o fakt ze orzneli mnie raz i próbują drugi. Będę szedł w zaparte ze na zgłoszeniu są tylko plecki i ja nie prosiłem o wymianę ekranu i niech się plus z nimi kłóci. Chciałbym jednak odzyskać telefon wiec planuje obrać taka drogę : powiem ze jak nie gwarancja to ubezpieczenie, jak będą coś gadali o braku środków na sumie
  • Odpowiedz
@Pawelczi: udało się jakoś rozwiązać sprawę? Mi odmówiono reklamacji ze względu na "znalezione ślady cieczy", a telefon nigdy zalany nie był. Co ciekawe od samsunga dostałam fotkę z serwisu z moim telefonem pokrytym cieczą w serwisie XD wcześniej byłam po zdjęcia od CCS w RTV Euro AGD to tego zdjęcia mi nie przesłali :p generalnie sprawę zgłosiłam do UOKiK, ale może masz jakieś lepsze rady?
  • Odpowiedz
  • 0
@wiecejszatana666 chwilę później zgubiłem ten telefon. Jeżeli chcesz walczyć - niezależne ekspertyza i UOKiK jednocześnie, znam przypadki, że wygrali z tym molochem. Ostatnio miałem kolejny, nieprzyjemny, tym razem z eldomem i odkurzaczem Tefal, który podziałał #!$%@? jeden dzień, a na hajs czekałem miesiąc.
  • Odpowiedz