Wpis z mikrobloga

113 złotych do odbioru na powitanie za zarejestrowanie się w usługach Monese oraz Revolut
W obu prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, również wysyłka wielowalutowej karty

Monese - ok 75 złotych - 15 funtów oraz plan PREMIUM o wartości 220 złotych

Kolejność jest taka:
1. Rejestracja konta przez aplikacje, podanie adresu gdzie mają przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2 tygodnie).
Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
ważne by podczas rejestracji podać kod JAKUB071 by naliczyło prezent w postaci 15 funtów.
2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)
3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
4. Wpada bonus 15 funtów.


Częste pytania :)
Wysyłka karty jest darmowa gdy podaje się kod.
Zasilenie karty: gdy przelewem to nie ma ceny minimalnej, byleby starczyło by coś kupić. Jeśli kartą (co polecam) to minimum 10 funtów. (w kilka sekund można przez Google Pay lub Apple Pay)
Transakcja: wystarczy kupić sobie batonika w sklepie lub zrobić online jakąś transakcje)
Bonus wpada: zazwyczaj następnego dnia po transakcji około południa
Po rejestracji odbierz premium Monese o wartości 220 zł za darmo ;-) wpisując kod PREMIUMPLEASE w menu-promocje- pisałem o tym kiedyś
------------------

Revolut - możliwe 38 zł - 9 euro

by skorzystać z promocji:
1. Klikamy w link
2. podajemy na stronie swój nr telefonu,
3. pobieramy aplikację Revolut (link otrzymamy w wiadomości sms) i rejestrujemy konto (używając podanego wcześniej numeru telefonu), a
4. weryfikujemy konto doładowaniem z karty (minimum 20zł - możemy te środki później wykorzystać),
5. zamawiamy bezpłatną kartę płatniczą
6. Wystarczy wykonać płatność kartą chociażby na 1 grosz(dane karty dostaje się od razu wie można dokona płatności internetowej od razu - bez czekania aż karta przyjdzie pocztą)
7. dostaniemy na konto bonus 9 euro, czyli około 40 zł.

Jak podczas rejestracji podacie jakiś adres niemiecki (np kod 10115, Berlin, ulica Brunnestrasse 17), i przed zamówieniem karty zmienicie na swój właściwy w Polsce (lub w każdym innym kraju) to otrzymacie 9 euro, w przeciwnym razie otrzymacie 33 zł.
Możliwe że wcale nie trzeba podawać tego niemieckiego adresu ale nie mam jak tego zweryfikować ale pozostawiam Wam wybór:)


------------------
Po inne promocje - również do odebrania gotówki do wypłaty zapraszam - napisz mi prywatną wiadomość to Ci prześle kody rabatowe na łączna sumę około 800 złotych

Zachęcam również do śledzenia mojego tagu z kodami rabatowymi #kodyodlubiekiedy

————————
Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek (。)
LubieKiedy - 113 złotych do odbioru na powitanie za zarejestrowanie się w usługach Mo...

źródło: comment_BShBoMEbWhCFzEKOTUshdxicScMy6Kt9.jpg

Pobierz
  • 7