Wpis z mikrobloga

@Antoni_Kosiba: @Wapniak: na monitorze u siebie jestem prawie pewien że widzi dobrze. Ma ustawiony pełny i w monitorach standard to pełny + jakby widział tak jak my te ciemne sceny to by na pewno #!$%@? dostał xD natomiast karta przechwytująca może być ustawiona domyślnie na ograniczone, być może serwis strimingowy obcina (aczkolwiek na twitchu też miał źle), być może to też kwestia obsa, nie wiem, nigdy nie strimowałem.
@Chiller: oczywiście, że tak jest. Po co spędzić czas by to naprawić, jak można na szybko #!$%@?ć widzów, że się czepiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MisPluszowyZWadaWymowy: jeśli chodzi o jakieś kwestie techniczne, to jak nie pokaże, to do końca nie uwierzę. Ten człowiek ma dwie lewe ręce do takich spraw. Jak sięgnę pamięcią, też u nikogo innego nie widziałem takiego problemu - i nie wiem, choć
@Wapniak: to że niektórzy strimerzy mają źle ustawiony zakres to widuję czasem, nawet u tych większych zagranicznych, szczególnie jak akurat strimują z konsoli. Tylko z reguły to wygląda tak że zakres jest po prostu zwężony a nie obcięty, tzn. czarny jest szary a biały nie aż tak biały ale pomiędzy jest ok. U Wonzia jest ciekawiej, bo kolory bliskie czarnemu są wręcz jakby odwrócone, taki efekt jak na starych laptopach z