Wpis z mikrobloga

@agatka666 nie ma nic gorszego niż praca na kacu. Poza tym z całą pewnością u Ciebie kac jeszcze nie nadszedł, najgorsze Cię dopiero czeka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@agatka666: woda niegazowana w temperaturze lekko niższej niż pokojowa z sokiem z cytryny, cukrem i odrobiną soli. Woda z ogórków kiszonych jak lubisz. Woda niegazowana jak nie jesteś pewna czy utrzymasz w żołądku poprzednie propozycje.
  • Odpowiedz
@agatka666 pije od 20 lat i nie znalazłem metody. Jak muszę wstać i robić coś na kacu to jest dramat Tylko uzupełnianie płynów, najlepiej jakimiś napojami z dodatkiem magnezu pomaga skrócić kaca, ale nie sprawi, że nagle odejdzie. Kokaina do pracy i to na kaca to ciekawy pomysł, żeby się zajechać :) ktoś tu się za dużo filmów na oglądał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@agatka666: nie wiem gdzie pracujesz, ale w takiej sytuacji najlepiej wziac urlop na żądanie. Raz poszlam na mega kacu do pracy-w biurze. Myslalam ze zapadne się pod ziemie, rzyg w kiblu, na pewno smrod rozkladajacego sie alkoholu. Nigdy więcej. W niedziele tylko piwko, na tygodniu tez.
  • Odpowiedz
@agatka666: Nie idź czasem na kacu do pracy. Raz w mojej poprzedniej firmie koleś (dobry pracownik z resztą) przyszedł praktycznie prosto z baletu do roboty (maks 1h spał) i ktoś serdeczny go #!$%@?ł. Oczywiście alkomat i o reszcie nie muszę mówić. Sami się go pytali czemu nawet na żądanie nie wziął...?
  • Odpowiedz