Wpis z mikrobloga

Tez ma ktos tak krzywe zeby, ze wstyd sie usmiechac? :-: Na dole to jakas masakra, lekarz za dzieciaka powiedzial zeby po 17 zalozyc aparat a teraz jasne, jakies 5-6tysiecy xDD #przegryw #!$%@? nie bede sie z zadna umawial bo jeszcze by je zobaczyla, dobrze, ze mam chociaz cpanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) (,)
  • 11
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: Na razie nie pracuje bo szkola + mam wazniejsze wydatki ¯_(ツ)_/¯ zreszta ten aparat to ogromny bol w tym wieku gdy wada jest tak znaczna + musialbym odpuscic silownie czyli jedynie cpanie by zostalo bo inaczej zero radosci
  • Odpowiedz
Ummm yup, ogromna szpara między zębami + nie równe jeden wielki drugi mniejszy i dodatkowo narośle w postaci zęba nad jedynka będę szedł to usunąć bo juz się nie da tak funkcjonować z 1 dodatkowym zebem z dupy
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KTMZ nie jest tak źle. Mój niebieski ma szparę między wszystkimi zębami i niczego mu to nie ujmuje, jeśli Cię to jakoś wesprze. ;) A dolne też nie są takie złe, szczególnie, że nie widać ich najczęściej. Twoje zęby na dole są stłoczone, często się to zdarza. Ciesz się, bo ludzie mają dzisiaj często gorsze problemy. Coraz częściej genetyczny brak górnych dwójek w zębach mlecznych i stałych, to jest dopiero problem, kiedy
  • Odpowiedz