Wpis z mikrobloga

@iwunio: i dobrze napisał. Ja się zastanawiałem jakby przekupić kurię jakoś, żeby księża zaczęli cisnąć z ambony i w konfesjonałach, żeby nie palić śmieci, bo to grzech bliźniego truć, to czy byłby jakiś skutek?
  • Odpowiedz
@iwunio

Aha zimy nie ma to nie palić. Kit że w nocy minus 4 stopnie, nie ma jeszcze zimy wiec nie grzejemy, czekamy cierpliwie do kalendarzowej zimy 21 grudnia. Wystarczy owinac się szmatami, kocami i dywanem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio u mnie też czym dychac nie ma a nikt nie pali śmieciami. Węgiel i drewno też jebią.
  • Odpowiedz
#!$%@?ło się w głowach ludziom od tego internetu, żeby wylatywał czarny dym z komina nie potrzeba palić plastikami ani śmieciami .


@ciasteczkowy_otwur: to prawda, ale taki sposób palenia węglem właśnie najbardziej odpowiada za smog
  • Odpowiedz
najwięcej krzyczą ci, którzy mieszkają w blokach i nie mają pojęcia o paleniu w piecu.


@NieMogeSieZarejestrowac: no i bardzo dobrze, ludzie z bloków przynajmniej nie zasmradzają powietrza tym #!$%@? gównem. Jak cie nie stać na takie paliwo co nie śmierdzi innym to #!$%@? też do bloku mieszkać.
  • Odpowiedz