Wpis z mikrobloga

  • 0
@iwunio ludzie i tak są "specjalistami", co kto ich uczyć będzie jak palić od dziada pra dziada tak palili i żyli. Zgłaszać dziadów! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: no i bardzo dobrze, ludzie z bloków przynajmniej nie zasmradzają powietrza tym #!$%@? gównem. Jak cie nie stać na takie paliwo co nie śmierdzi innym to #!$%@? też do bloku mieszkać.

Widziałeś kiedyś dym z miejskiej elektrociepłowni? xDD Beka z mieszczuchów, którzy myślą że są czyścioszkami. Polecam założyć sobie solary na balkonie, albo instalację gazową. Nie każdy chcę wąchać ten smród z waszych ciepłowni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: widziałem. Elektrociepłownia używa filtrow na kominie w przeciwieństwie do nosaczy w prywatnych przybytkach.

Tak sobie wmawiaj, wystarczy trochę pojeździć po Polsce i zobaczyć jak działają te filtry. Tak samo zanieczyszczacie powietrze jak wszyscy inni.
  • Odpowiedz
Tak sobie wmawiaj, wystarczy trochę pojeździć po Polsce i zobaczyć jak działają te filtry. Tak samo zanieczyszczacie powietrze jak wszyscy inni.


@Pouty: Tylko że elektrociepłownie można zmodernizować jedną decyzją, a wymiana piecy u januszy to syzyfowa praca bo każdy i tak będzie dalej palił czym chce, śmieciami, lakierowanym/malowanym drewnem, i najtańszym miałem węglowym. Część elektrociepłowni jest gazowa, i nic nie stoi na przeszkodzie wybudowania kolejnych. Poza tym nie wmawiam nic
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: Można zmodernizować, ale póki co nie są zmodernizowane. Kopciuchów też można się pozbyć jedną decyzją - dać czas na modernizację np. 5 lat i wtedy nic innego oprócz ekogroszku/gazu nie spali się w piecu. Mimo iż filtry są założone to efekty są mizerne w większości przypadków.
  • Odpowiedz
Mimo iż filtry są założone to efekty są mizerne w większości przypadków.


@Pouty: na pewno lepsze niz kopciuchy - masz jedna firme ktora latwo kontrolowac jesli chodzi o jakość paliwa i uzywanie filtrow. Poza tym jakikolwiek filtr by nie byl, to jest lepiej niz jego brak
  • Odpowiedz
@NieMogeSieZarejestrowac: tak se wmawiaj. Uzyles takiego jezyka wiec jestes prostak tak jak ja. Jesteś zwyczajnie śmieszny, mowisz ze jestem prostakiem i ze mna nie rozmawiasz mimo ze rozmawiasz i uzywasz prostackiego jezyka. To ze jakoś sam siebie nazwiesz to nie znaczy ze taki jestes, fakt jest taki ze jesteś prostakiem ktory ze mna rozmawia i mysli ze ze mną nie rozmawia xD
  • Odpowiedz