Wpis z mikrobloga

jakieś źródła na dochody? Bo już enty raz to samo jest powielane bez sensu, tamta strona nie pokazuje dochodów.


@Hawthorne: Miala kiedys publiczny patreon i bylo widac ilosc osob i sume miesieczna. Jeden live streamer z twitcha w lepszych czasach osiagal $25k na tydzien wiec co w tym dziwnego przy samcach beta. Pamietam ze srednio wychodzilo po $50 na lebka na jej patreonie, a najwyzsza ranga wynosila $2500/miesiac ktora mialo
  • Odpowiedz
@JanczuPL: Bardzo mnie zastanawia jaki jest cel tych wpisów, jaka logika stoi za ich powstaniem. To jest wszędzie.

Otwieram sobie na przykład zdjęcie jakiejś koreańskiej gwiazdki na Instagramie, pełno komentarzy po koreańsku, parę po angielsku i nagle jakiś gość z januszowym zdjęciem w profilu wali: "Piękne masz stópki". (_ )
  • Odpowiedz
@JanczuPL: to jest akurat w miarę do obrony- jak widzę dziewuchę odpowiadającą moim preferencjom to sam durnieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko zostaje rzut monetą - czy się myśli głową, czy też główķą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanczuPL: W sumie to chyba też nienajlepiej o Tobie świadczy, bo mi takie rzeczy się w ogóle nie wyświetlają, za to jestem atakowany jakimś sportowym #!$%@? do picia cały czas dx
  • Odpowiedz
@neib1: po prostu niedawno zainstalowałem tindera, stąd pewnie taka reklama. Czemu miałoby o mnie źle świadczyć? Żeby te reklamy się wyświetlały wystarczy wpisać raz frazę w Google i masz później spam na FB tego samego. Niekoniecznie musisz się tym interesować
  • Odpowiedz