Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Jeszcze nie do końca oficjalnie ale na stronie Seiya Japan pojawiły się zdjęcia nowych Seiko Alpinist, które zostały "wciagniete" do linii Prospex
Zegarki mają ujrzeć światło dzienne w styczniu 2020 roku
Cena prawdopodobnie około 700$ za wersję na pasku. Za model na bransolecie trochę więcej.

#zegarki #zegarkiboners #zakupy #watchboners #modameska #seiko
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Jeszcze nie do końca oficjalnie ale na stronie S...

źródło: comment_uVZbpuXJbfIYNoiBZIEhNLUEZApzQG4c.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: nie jest to jakoś super wysoko. Prospex to tam gdzie Seiko Turtle. A wyżej niż Grand Seiko jest Credor tylko to trochę bardziej skomplikowana sprawa. Bo niby to wszystko to Seiko ale pracują trochę równolegle a czasem nawet przeciw sobie żeby podnieść jakość.
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: No musiałeś dziadu jeden xD
NIe wiem mi narazie stykają te zegarki co mam, ale skoro są ludzie którzy tyle dają to niech tak płacą :) potem w tańszych zegarkach też jakiś szczątek tej technologii pewnie też jest wykorzystywany.
  • Odpowiedz
@wujekwichura: nie, nie słyszałem o takich krokach jeśli chodzi o ceny. Nie sądzę jednak ze mieliby całkowicie odejść od tańszych zegarków. Jednak na właśnie średniej półce robi się najwięcej pieniędzy. Co Seiko zrobiło to "podniosło" cale linie o jeden stopień. Czyli tak jak bazowy był mechanizm 7S26 tak teraz brązowym będzie 4R36 a to co hulał nwczesniej na 4R36, teraz będzie na 6R15 itd. Rzeczywiście jeśli w podstawowych modelach będzie lepszy
  • Odpowiedz