Wpis z mikrobloga

@luki9939393: Niepotrzebnie pisałeś z wyrzutami, bo cie #!$%@?ła i wyszedłeś na kretyna - ma w zupełności rację, kto nie chce to nie wpłaca i tyle.

Wolę wpłacić na samochód niż zęby jakiejś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bedist: Nie mam zamiaru ukrywać co myślę o takich ludziach. Jeśli Ty nie widzisz w tym problemu to nic na to nie poradzę. Będziemy mieli jeszcze większe przyzwolenie na żebractwo i za niedługo jak ktoś będzie żebrał na tym portalu na 07l to też będziemy słyszeć, że nic nikomu do tego, chce zbierać to niech zbiera biedniutka.
  • Odpowiedz
@bedist: To, że ma się do czegoś prawo nie znaczy, że jest to moralne i ludzie powinni to akceptować. Chociażby dlatego aby nie demoralizować siebie nawzajem. Jest zdrowa to do pracy na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@luki9939393: czasy są takie, że nikt nikomu nie zabroni i wg mnie nic Ci do tego na kto co ktoś próbuje z/żebrać pieniądze. Niech sobie zbiera a frajerzy niech wpłacają. To, że zbiera to nie znaczy, że ją nie stać, a po prostu chce spróbować. Lepiej spróbować niż żałować, że się nie skorzystało. Na patostrimy ile zjebów wpłaca :D Życzę jej powodzenia, po co ból dupy w weekend?
  • Odpowiedz
@luki9939393: Sposób, w jaki ją napastujesz, jest na pewno nie mniej #!$%@?. Zwłaszcza, że kobieta nie reaguje agresją na oskarżenia, tylko się tłumaczy przed Tobą, a Ty dalej jak #!$%@? ciśniesz i nie możesz się z tym pogodzić, że organizuje jakąś prywatną zbiórkę nie robiąc nikomu krzywdy. Żenującą, to fakt, ale nie mniej niż Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze te teksty w stylu "od pińcetplusa się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luki9939393:
Tak to jest. Mam dwójkę znajomych którzy zbierają 10k na leki dla jakiegoś dachowca i urządzają na FB licytację wszelkich śmieci jakie znajdą w domu (wieszaki, wkładki do butów, zabawki z kinder niespodzianki). Przecież za ten hajs mogliby sobie kupić 10 nowych rasowców.
  • Odpowiedz