Wpis z mikrobloga

@BlackFett: co za #!$%@? opcja. I co, teraz żeby dostać tę matrycę muszę dopłacić 1800zł za "nowy model" który oferuje opcje zupełnie mi niepotrzebne (HDMI 2.1, nowy wygląd menu, etc). W TV gorzej niż w komórkach, szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murdoc: tylko LG produkuje matryce OLED, monopol nigdy nie jest zdrowy. Technologia OLED jest tańsza w produkcji niż klasyczny LED, mimo to telewizory są znacznie droższe. Jak na wiosnę ceny zeszłorocznych modeli spadają to z miejsca znikają z półek.

Polecam zapolować na C9 w czarny piątek, sam czaje się na 65C9
  • Odpowiedz
@murdoc: Idź do sieci euro. Mają możliwość sprawdzić w jakich sklepach w Polsce jest więcej niż jedna sztuka. Jak gdzieś mają dwie sztuki to może prześlą do sklepu, w którym jesteś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KondominiumKatoSocjalistyczne: tak jak pisałem. Upolowałem LG 65C9 za 7300, do tej pory nie było nigdzie takiej ceny.
Jeśli chodzi o sam TV to jest mega, robi wrażenie nawet na sceptykach. Serio, jak masz dobry materiał w 4K to oglądanie na takim tv to zupełnie coś innego.

Dodatkowo mam tylko zwykła ps4, ale sam HDR sprawia, że mam wrażenie jakbym grał na lepszym sprzęcie. Polecam w 100%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KondominiumKatoSocjalistyczne: sklep allegro. Chyba 200 szt było na Black Friday. Rozeszły się w kilka godzin, dodatkowo z polskiej dystrybucji.

Jak już będziesz kupował to upewnij się czy dystrybucja polska czy europejską, podobno cyrki są z gwarancją jak ma się tv na rynek europejski.

Zainstaluj sobie aplikacje pepper, dodaj odpowiednie tagi do obserwowania to nie przegapisz ;)
  • Odpowiedz