Wpis z mikrobloga

Jaki #smartfon dla kobiety na #android w budżecie 300-400zł. Preferowany nowy. Może jakiś #xiaomi z Chin? Telefon do codziennego użytku, dzwonienie, sms, messenger, fb, insta i inne sociale. Żadnych gier, itp. Przeciętny aparat i tyle. Żadnych wielkich wymagań. Obecnie jest Huawei p9 lite mini i spełnia swoje zadanie ale niestety już bateria wariuje i jest rozbity wyświetlacz.
#telefony #telefon #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #cokupic
  • 6
  • Odpowiedz
@Kuklak: Ok. 110$ wychodzi ten redmi 8. To spoko cena? Powiesz mi jak to się kupuje bo ja odrobinę zacofany jestem. Dodaje do koszyka i później ten kod promocyjny wpisuje? Gdzie lepiej kupić banggood czy gearbest? Jak się płaci jest jakiś pośrednik typu payu/przelewy24? (dla mnie najwygodniejsza opcja).
  • Odpowiedz
@Vadzior: Niestety tutaj niewiele pomogę, bo dopiero sam pierwszy raz coś kupiłem ma banggood :) Po skompletowaniu koszyka przechodzi się do kasy i tam się wklepuje kod - cena się obniża (albo nie, jeśli kod się wyczerpał). Płaciłem przez PayPal podpiętą do niego kartą Revolut. Inne opcje płatności to: karta, dotpay, google pay.
Na temat xiaomi też się nie wypowiem, nie wiem, czy to dobra cena. :) Redmi 8 na stronie
  • Odpowiedz