Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witajcie,
Miał ktoś styczność z perfumami Cyrus Writer Gold? Internety mówią, że odpowiednik Azzaro Wanted, który to jest podobny do Invictusa. Jak z "męskością" tych perfum? Mam perfumy od Zary Seoul, które to z kolei są podobno klonem Invictusa, dlatego mam jakieś ogólne pojęcie jak mogą pachnieć, ale mam nadzieję, że troszeczkę bardziej samczo. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuCrvx mam ich próbkę. Subiektywnie - są słabe. Słodkie, sztuczne, nudne, męczące, chyba nieco owocowe. Azzaro Wanted powąchałem raz dawno temu i nie będę tego powtarzał, więc nie pamiętam, czy podobne - możliwe, że tak. Nie lubię ani Azzaro ani Cyrusa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiem tak, ostatni raz używałem go jakieś 2 lata temu. Psikalem się nim do pracy i otoczenie go wyczuwało, wytrzymywał ok. 8 godzin, bo z tego co pamiętam, to czułem go jeszcze po pracy. Przez jakieś 2-3 godziny nieźle projektował, później standardowo bliżej skóry. Ogólnie fajny zapach, kumpel w pracy wypytywał mnie czym pachnę, bo też mu się spodobały.
  • Odpowiedz
Internety mówią, że odpowiednik Azzaro Wanted, który to jest podobny do Invictusa


@LuCrvx: tak, nie. jak jesteś z okolic krk mogę oddać flakon za 40zł bez kilku psików.
  • Odpowiedz