Wpis z mikrobloga

po małych walkach z drukarką zrobiłem zderzak z miejscami na czujniki. niestety drukuję właśnie drugi raz bo zapomniałem w projekcie zrobić szersze otwory na czujniki, stąd nie są wszystkie umieszczone. na zderzaku mieszczą się 3 czujniki, przód i dwa boczne pod kątem 45*. materiał to PETG, mocniejszy od PLA co przyda się w roli zderzaka. został mi tył do zrobienia. myślę też by dodać kierunkowskazy i światła, zabierze mi trochę więcej czasu niż planowałem na samą część fizyczną ale jednak taki detal będzie cieszyć oko

#malinoweauto

#druk3d #elektronika #majsterkowanie
Pobierz
źródło: comment_SerCHSYEZhVH8XhW091U9z17vWasGoYM.jpg
  • 13
@bi-tek: no właśnie nie koniecznie. sposób w jaki idą warstwy powoduje to że boki mogą okazać się dość łamliwe. mimo wszystko to że użyłem PETG zadecydowało to że miałem go wpiętego w drukarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i kolor pasuje
@tomszczyk: ma to być uproszczone autonomiczne auto, zdolne do takich rzeczy jak parkowanie każdego rodzaju, poruszanie się pasami ruchu zgodnie z przepisami, za czym idzie też i rozpoznawanie znaków i stosowanie się do nich. oczywiście wszystko będzie czasami uproszczone z powodu użytej technologi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin: to zalezy co masz ba mysli jezdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma taka mozliwosc przy odpowiesnim oprogramowaniu.a juz napęd jak i mozliwosc skrecania