Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Informacje tagowe:
1. wpis z wczoraj (21/100) szybko dostał szadołbana,
2. wpis z wczoraj dostał 291 plusów i 12 komentarzy,
3. na 21 wpisów z nowej serii #codzienneokay to 8 wpisów nie dostało szadołbana a 13 dostało szadołbana,
4. na obecną chwilę tag #codzienneokay obserwuje 990 osób (wczoraj było 990 osób).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzidek_nowak: nie mam jak tego zweryfikować. Wołaj z dzisiaj, albo fake and gay. Pewnie żaden z tych wpisow nie mial shadowa, ale twierdza oblężona mocno. Lol. Zawołaj dzisiaj, albo jutro nie pisz że "wczorajszy wpis szybko dostał szadołbana" bo już dzisiaj co najmniej 3 godziny wisi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: prawdę mówiąc mam piwko w południe więc jeśli nie mam jakiegoś tętniaka czy coś, to nic nie pęknie i mam się świetnie. Natomiast twój bul dópki o te szadolbany jest epicki. Potem po 100 (tak?) dniach będziesz pisał jaki to wykop zły i jakiś pokrzywdzony bo nie mozesz napisać że okej jest być facetem xD lol, kogo by to mialo bolec? XD co bedzie następne? Its okej to eat bread?
  • Odpowiedz
@camelopardalis: No właśnie nie. Ponadto moderacja utrzymywała, że nie ma czegoś takiego jak shadowban, a potem przyznała, że jednak jest. Niektórych ludzi strasznie boli taki głupi obrazek, który nikogo nie obraża. Posty spadają po różnym czasie. Raz szybciej raz później.
  • Odpowiedz