Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem kartę Orange, chcę korzystać tylko z transmisji danych LTE. Zrobiłem test prędkości. Czy tak to powinno wyglądać? Download mniejszy od up. Prędkością jestem zawiedziony. Dodam że do routera podłączona jest antena zewnętrzna. Załączam obrazek z testu. Proszę pomóżcie. Coś robię nie tak? Czegoś nie ustawiłem? Zasięg 100% #orange #lte #internet #internetmobilny #nakarte #kiciochpyta
Artituti - Mirki, kupiłem kartę Orange, chcę korzystać tylko z transmisji danych LTE....

źródło: comment_mQxtpD0wP7riRiTvocVAITV2qkGAMy9o.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artituti: Osobiście mam Huawei B715 z Play, używam na nim neta z Orange, ale uciekam od nich bo pingi są straszne w porównaniu do Play, przy jednym paśmie mam 10 mega, przy agregacji 3 pasm, bo taką opcję umożliwia ten router mam koło 30 mega. Więc różnica kolosalna wobec starych routerów. Do tego masz aplikację fanowską na androida gdzie możesz wymuszać konkretne pasma jakie chcesz :) Piszesz, że masz antenę
  • Odpowiedz
@Artituti: No niestety musiał byś koniecznie zmienić router b593 to staroć który łączy się z czym chce i nie masz nad nim kontroli. b525 można dorwać za 200zł z allegro on pozwala już wymuszać pasma i ma agregacje 2 pasm,a za swoje B715 dałem 450 zł z outletu play niestety teraz nie ma już ich w play w tej fajnej cenie.
Co do anteny to na jakie ona jest pasmo
  • Odpowiedz