Wpis z mikrobloga

HIT CENOWY Tylko 218.99$ (835zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GBMi 9 Lite 6/128GB tylko 238.99$ (912zł)
Taki prawie Mi9t bez wysuwanej kamery, ale tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najniższa cena w historii i dostawa bez VAT

Znajomemu przyszedł w tym tygodniu Mi9 Lite i pierwsze wrażenia są super. Szybki i bardzo dobre zdjecia. Paczka z GearBest szła poniżej 2tyg. Oczywiście bez VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GB

218.99$
▶️Kod szary: GBMI9LITE102
▶️Kod niebieski: GBMI9LITE101
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi 9 Lite 6/128GB

238.99$
▶️Kod szary: GBM9LITE6
▶️Kod niebieski: GBM9LITE5
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi9t 6/128GB

299.99$
▶️Kod: BG89T6C
Dostawa EU Priority Line bez ryzyka VAT

Xiaomi Mi9 Lite to najnowsza odmiana Mi9.
Jest podobny do Mi9t, który mam. Mają prawie takie same procesory (730 jest trochę lepszy), tyle samo RAM, takie same ekrany, aparaty, baterie, czytniki linii papilarnych, NFC

Mi9 Lite nie ma jednak wysuwanej kamery, której obawia się wiele osób. Ma też slot na kartę pamięci. No i Mi9 Lite jest tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jestem bardzo zadowolony z Mi9t. Ale jak ktoś chce bardzo dobre parametry i NFC, a bez wysuwanej kamery to Mi9 Lite będzie idealnym wyborem.

Można powiedzieć, że Mi9 Lite to taki Mi9t bez wysuwanej kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi9 Lite ma wszystko, bardzo solidne parametry, szybki procesor, świetny aparat, dużą baterię i świetne wykonanie.

Mi9 Lite
Snapdragon 710, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala z małym notchem, bateria 4030mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, slot na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

Dla porównania Mi9t
Snapdragon 730, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala bez notcha (wysuwana kamera selfie), bateria 4000mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, bez slotu na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

#gearbest #xiaomi #mi9 #mi9lite #chinkiecuda #sebeksspoleca #banggood

Pobierz sebekss - HIT CENOWY Tylko 218.99$ (835zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/64GB❗Mi 9 Lite 6/128...
źródło: comment_4aG5ILxRGN6ApcPRQz9TsSHs3PKYzjY8.jpg
  • 21
@perzon dwóch znajomych go ma, co prawda kilka dni, ale wrażenia bardzo dobre. Jest wystarczająco szybki. Bateria bardzo dobrze trzyma. Bardzo dobry aparat. NFC działa. Paczka przyszła bardzo szybko.

Szczerze to obecnie nie widzę w tej cenie nic lepszego.
Bardzo dobry procesor (dużo lepszy niż np. w Redmi Note 7 czy Redmi Note 8, być może porownywalny z Redmi Note 8 PRO, ale ten Mediatek jest ryzykowny).
Bardzo dobry ekran Amoled, taki
@sebekss: Nom, tylko ten przedni aparat. Bardziej mi się podoba ten wysuwany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam aż niebieski Mi 9t wróci bo tylko czarny i ostatnio na chwile czerwony wrócił.