Wpis z mikrobloga

@bocznica: Jak ojciec Ci powie, żebyś pierwszą kleme podczas odpięcia aku odpinal minusową, to poprosisz go o dane?
No nie, skorzystasz z jego doświadczenia (chociaż w twoim przypadku)
  • Odpowiedz
@dejwis: tak, poprosze go o wytlumaczenie dlaczego odpinac najpierw te konkretna kleme, a on mi to wyjasni. A wiesz dlaczego? Bo to jest zbadane i jasne XDDD

Jakim sposobem zakrzywialem twoja fizyke i niespelna miesiac temu jezdzilem (z powodzeniem) w temperaturach 0-4 stopni? :)

Dawno nie widzialem kogos tak bezlogicznego jak ty, nawet na wykopie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: bo pewnie coś z podstawówki zapamiętał, że tyle ma woda na dnie zbiornika, więc to musi być ważna liczba! No i jak się wyjeżdża z garażu i hamuje/przyspiesza to opony nie zejdą do tych mistycznych 4 stopni, no chyba, że na dworze jest -20 albo i jeszcze mniej, ale w takich warunkach chyba nikt nie dałby rady jeździć, więc przyczepność schodzi na dalszy plan :p
  • Odpowiedz
@bocznica: A czyli uznales z mojego wpisu, że według mnie motocykl nie jest w stanie jeździć poniżej 4 stopni, wybitny logik z Ciebie
@Pantokrator:
Jak masz jakieś zdanie na mój temat to odnoś się do mnie, głaskać po k@#asie możesz bezpośrednio kolege na priv
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dejwis: po co mam się do ciebie odnosić bezpośrednio, skoro widać, żeś tępy i złośliwy? Chcesz komuś mówić, co ma robić? To stań przed lustrem. A do mnie, chamie, możesz co najwyżej wystąpić z grzeczną prośbą, którą oczywiście zignoruję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dejwis: powtórzę pytanie, w którym miejscu Celsjusz odnosi się do swojej żony? Ty w ogóle do szkoły chodziłeś, czy od małego byłeś zbyt zajęty kradzieżą kartofli z pola?
  • Odpowiedz
porownujesz pisanie wyssanych z palca danych do wycierania dupy? Gratuluje logiki. No wiec skad sie wzielo to 4 stopnie? Dlaczego nie 3, nie 5, nie 3,25 tylko dokladnie 4?


@bocznica:

U mnie na wiosce cała masa ludzi jeździ codziennie do pracy i sklepu na skuterach. Bieda + alkohol + chęci spowodowała to że gro ludzi jeździ na co dzień najtańszymi chińskimi jednośladami. Romet i Junak to górna półka. Motorowery i rowery są tak powszechne że nie ważne czy jest -5 czy -25 i śnieżyca ludzie i tak jadą, najwyżej podpierają się nogami. Hitem jest jedna babcia która w wieku 77lat popyla na skuterze, o każdej porze
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: nie wiem o co chodzi w tej opowiesci o pijakach na skuterach. A co do opon - sa rozne i jesli ktos naukowo faktycznie okreslil granice dla opon to poprosze o badania. Dla roznych opon rzecz jasna, bo kazdy z nas jezdzi na innych przeciez.
  • Odpowiedz