Wpis z mikrobloga

  • 0
@Orzeech Fakt zmiotą, ale na lepszą planszę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Siluminu Tak serio to staram się ograniczyć bo potrafię #!$%@? 900zl w miesiąc na to. Teraz kupie sobie kilka skinow w lolu zamiast tego :v
  • Odpowiedz
  • 0
@konsonanspoznawczy No ja ogólnie mam problem chyba z tym. Bo zawsze dbam o to, że jak zapale to mam usnąć z #!$%@?ą żeby nie mieć zjazdu tego samego dnia, i najlepiej 3dni pod rząd jarac. Staram się nie palić krócej.
Teraz dochodzi siłka i powrocilem do grania w ligę legend wiec nie mogę grać zjarany bo to źle się kończy dla mojej dywizji. A teraz zostaje mi 1100zl jeszcze i nwm
  • Odpowiedz
@rockypiotr: no nie każdy ma dyscyplinę do dragów. Moim zdaniem warto to w sobie wyrobić, bo wtedy wyczerpujesz cały potencjał mj, a jednocześnie nie jesteś przepalony, nie masz problemów z pamięcią, motywacją na codzień. Receptory potrzebują czasu na odbudowę, i palenie nawet malutkiej ilości co 3 dni robi dobrze robotę.
  • Odpowiedz
  • 1
@konsonanspoznawczy Właśnie chyba pomagasz mi w walce z nalogowym/złym paleniem ( ʖ̯) buziaczki, no homo. Problemów z motywacja nie mam bo już taki mam charakterek, z pamięcią krótkotrwałą zawsze miałem problemy bo mam dysleksje i to jest właśnie chyba powód tego. A po zapaleniu robię wszystkie czynności (nie chodzę na silke skopcony), podobno nawet lepiej prowadzę XDDDDDDD. Miałem kilka razy takie przepalenie, a już nawet
  • Odpowiedz
@rockypiotr: No mordo, chciałbym tak teraz powiedzieć, żeby Cię zmanewrować do ograniczania, ale nie wiem co napisać. xD Złoty środek Arystotelesowski, panowanie nad zwierzęcymi instynktami, rozumienie swojego organizmu, tego Ci życzę. I tym miłym akcentem żegnam się i idę spać. Z bogiem.
  • Odpowiedz