Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L3stko: najgorsze że są ludzie którzy próbują wmówić reszcie że to jest normalne....tolerancja i wiedza o społeczeństwie nie jest synonimem tego ze pewne zachowania z obowiązku mają być"normalne" i bezkrytycznie akceptowane pod groźbą oskarżeń o ksenofobię i inne bzdety.
  • Odpowiedz
@L3stko: @sEB-q: co ty gadasz - to nie jest normalne (i kto próbuje to wmówić), że gość czy babka przychodzi do szkoły bez bielizny. No jeszcze w spodniach bym zrozumiał i mówię to jako jeden z przedstawicieli LGBT - którym Soros płaci 2zł za wpis!
  • Odpowiedz
@xCytrulina: Jakbym był na miejscu tych dzieci, to nie przejmowałbym się, że facetce akurat podwinęła się sukienka. Jedynie konserwy mają tak mocno wyczulone zmysły wyczuwania penisów i seksu analnego. Dlatego w oryginale ten fragment był ocenzurowany, bo nie mogli tego zdzierżyć.
  • Odpowiedz
Drag queen miała być bez majtek


@L3stko: podobnie jak świecić genitaliami, nie? Rajstopy są dość niewygodne i drapią w jajca. Jak byłem mały to nosiłem, matula kazali. Jak byłem dorosły to nosiłem kalesony. Każde sztuczne (a rajstopy damskie są sztuczne) drapią w jajca okrutnie. Nie sądzę żeby siedział czy tam siedziała bez majciochów.
  • Odpowiedz
@L3stko no i po co się rozkracza przed dziećmi. Kobiety nie dopuszczają do tego, żeby było widać krocze. Skoro on udaje kobietę to niech się najpierw nauczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: idk, nic na tym zdjęciu bez edycji nie widać. Ale fakt w kiecy nóg raczej się tak nie powinno rozkładać, zwłaszcza przed dziećmi. Z tym, że nie wydaje mi się, żeby to było czymś z czego można zrobić skandal.

Jeżeli są jakieś inne zdjęcia, na których serio widać zdecydowanie za dużo to ten człowiek powinien zostać odpowiednio do tego zachowania ukarany?
  • Odpowiedz