Wpis z mikrobloga

Wysłuchałem wczorajszego Minęła 20 z pan posłem elektem Krzysztofem Bosakiem o ustawie "anty-LGBT" i proponowanych zmianach wprowadzanych zmianach przez nią.
Najbardziej podoba mi się pomysł odcięcia tych antycywilizacyjnych środowisk od funduszy zza granicy. I teraz wyobraźcie sobie, że nawet nie trzeba będzie tych marszy równości zakazywać- po prostu tych środowisk nie będzie stać na ich organizacje. Znikną zawodowi geje którzy sieją zamęt w sferze publicznej.
Wyobraźcie sobie, że połowa opłacanych tęczowych trolli z wypoka będzie musiała iść do jakiejś uczciwej pracy- jakim przyjemniejszym miejscem stanie się #wykop
Całym sercem jestem za!
#konfederacja #bekazlgbt #polityka #4konserwy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImInLoveWithTheCoco:

Pokaz mi kraj ue który jest w Schengen i eog jednocześnie nie przestrzegając reguł i dyrektyw ue, mając wywalone na europejska kartę praw człowieka bo oprócz lgbt konfa chce również wprowadzić karę śmierci i nie płaci składek do budzetu plus matematyka dla Polski jest bezlitosna:

Export do ue to 80% całości przy 600 milionach dolarów
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: a czy ja mówiłem, żeby od razu wychodzić z UE- renegocjować, budować front. Pewnie się zgodzisz, że NGo wspierane spoza Polski to jawna agentura na którą trzeba nałożyć knebel. Znajdzie sie pare pewnie innych państw które nie chcą być tak jawnie penetrowane.

A tak poza tym jeśli uważasz, że Niemcy zrezygnowałyby z dostępu do naszego rynku gdybyśmy wyszli z UE to xD
Uwaga, kraje mogą z sobą handlować nie
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

Raz że pewnych rzeczy ue na pewno renegocjować nie będzie i nie pozwoli ani na zakaz marszy równości ani na karę śmierci, Orban tylko raz napomknął o przywróceniu tej drugiej i od razu dostał odpowiedź że może zabierać swoje manatki z ue jeśli tylko spróbuje.

I nie nie zgodzę się odnośnie Ngosów, swoją droga zauwazylem że argumentów tego typu używają albo rożnego rodzaju Putiny, Erdogany czy Łukaszenki, owszem w tych państwach tego typu organizacje maja dosyć konkretny knebel tylko nie wiem czy chciałbym tam
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Czyli jednak UE to dyktatura która nie pozwala na wprowadzanie zmian których chcą lub mogą chcieć narody jak kara śmierci czy zakaz LGBT.
Zapomniałeś o strasznym Izraelu który krótko za ryja trzyma ngosy finansowane zza granicy. I raczej wątpie aby na ten przykład Niemcy sobie pozwalały na działanie NGO które siałoby zamęt w ich szeregach- to raczej poważny kraj.

A jeśli ty uważasz że Niemcy które są odpowiedzialni za 1/3 naszego eksportu nie będą w stanie przyprzeć Polski do muru i zostawić sobie dostęp do nas przy jednoczesnych cłach i limitach u siebie na polskie towary to xDDDDDDDDDDD


Już to robią ograniczając chociażby te strefy gdzie są zagrożeni jak transport. Wcale nie musimy wychodzić z UE( ͡
  • Odpowiedz
Czyli jednak UE to dyktatura która nie pozwala na wprowadzanie zmian których chcą lub mogą chcieć narody jak kara śmierci czy zakaz LGBT.


@ImInLoveWithTheCoco: Nie, UE to nie dyktatura, bo możesz z niej wyjść. To logiczne, że jak jesteś członkiem dobrowolnej organizacji to jesteś zobowiązany dostosować się do jej reguł.

Myślisz czasem?
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie, że połowa opłacanych tęczowych trolli z wypoka będzie musiała iść do jakiejś uczciwej pracy- jakim przyjemniejszym


@ImInLoveWithTheCoco: Hej podesłałem Ci na priva screeny z discorda, proszę przekaż je dalej, tam są nazwiska ludzi oraz kwoty jakie otrzymują miesięcznie za promowanie LGBT na wykopie. Nie chcę żeby informacja wyszła na jaw.
  • Odpowiedz
Nie, UE to nie dyktatura, bo możesz z niej wyjść

@rzep: a od kiedy jakąś ważną cechą nie bycia dyktaturą jest to, że można z niej wyjść?( ͡º ͜ʖ͡º) Województwo nie może opuścić Polski więc Polska jest dyktaturą? Katalonia nie może opuścić Hiszpanii więc Hiszpania jest dyktaturą? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dyktatura to raczej odrzucanie demokratycznych rozwiązań i władza w rękach
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

Czyli jednak UE to dyktatura która nie pozwala na wprowadzanie zmian których chcą lub mogą chcieć narody jak kara śmierci czy zakaz LGBT.


Ue to organizacja międzynarodowa, która uwaga daje możliwość opuszczenia jej dowolnemu krajowi członkowskiemu a że traci się przy tym korzyści jakie daje chociażby wspólny rynek,no cóż czasem tak jest jak się chce "wstać z kolan". Jeśli dla ciebie dyktaturą jest fakt iż nie można zakazać części społeczeństwa manifestowania własnych poglądów czy domagania się takich rzeczy jak związki partnerskie to
  • Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to w Izraelu żadnemu z ngosów nie podziękowano tylko kazano raportować gdy ich finansowanie zza granicy przekracza 50% oraz pisać o tym na ich stronach internetowych. Chciałbym też chętnie dowiedzieć się jak to Merkel tępi u siebie ngosy śmiało poka dowód


no tak i gdy chciał podobnych zmian Orban to eurokraci tego zabronili. Drugie to tryb przypuszczający- Niemcy zapewne takich ngosów nie dopuszczają do życia, albo mocno kontrolują.

Podziękuj pisowskiemu szabelkowaniu spod znaku "ani kroku wstecz" to dzięki niemu masz sytuację gdy Polska nie jest w stanie zebrać sojuszników żeby to zablokować, a jeszcze niedawno były takie zachwyty jak to sołtysowa orała eurolewactwo w europarlamencie a i jeśli myślisz że po polexicie ograniczenia będą dotyczyć tylko takich rzeczy jak dyrektywa transportowa to znowu muszę zrobic iks de


Czyli
  • Odpowiedz