Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryonnen: no właśnie zaczynam myśleć, że Staszek z SKP nie puścił tego do systemu, ale wydaje mi się to niewiarygodne. Pieczątkę w dowodzie i papier mam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unea, @FoxX21: zarówno odświeżałem apkę jak i wchodziłem na historiapojazdu.gov.pl, nie ma śladu po przeglądzie. Jeśli sytuacja się nie zmieni to co powinienem zrobić? Wydział Komunikacji czy spowrotem do SKP?
  • Odpowiedz
@radziuxd: I jak twoja sprawa się zakończyła? Ja w tym roku mam to samo. Przegląd zrobiony miesiąc temu, pieczątka w dowodzie jest a w CEPiK brak. Co w takiej sytuacji zrobić? Przy ewentualnej kontroli nie będzie problemu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzyssiekk: przegląd w końcu się pojawił w systemie, ale nie pamiętam po jakim czasie dokładnie. W tym roku znów jestem świeżo po przeglądzie i tym razem miałem w systemie już po kilku godzinach.
  • Odpowiedz
@radziuxd dzięki. Nie chciałbym mieć jakiś problemów przy kontroli. Chociaż z drugiej strony jak mam pieczątkę to nic więcej mnie nie musi interesować. Nie mam przecież obowiązku sprawdzania czy diagnosta dopełnił swoich obowiązków i wpisał dane do CEPiK. Sprawdziłem to z nudów bo tak to nawet bym nie wiedział że jest brak informacji o przeglądzie.
  • Odpowiedz
@radziuxd ja też się troszkę zdenerwowałem bo jednak lubię mieć porządek w "papierach" i chciałbym żeby się wszystko zgadzało. Nie chcę się też tłumaczyć za czyjś błąd. W każdym razie dowód i tak ze sobą wożę więc gdyby jakiś policjant się przyczepił to pokażę pieczątkę i tyle.
  • Odpowiedz