Wpis z mikrobloga

Tylko 89,99$ [346zł] za świetny pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dibea DW200 PRO z Europy
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można porównać z Jimmy JV51
Fantastyczna cena i szybka dostawa z Czech
A jak chcecie najlepszy odkurzacz, aczkolwiek 2x droższy, zobaczcie tu - Jimmy JV83 i Dreame V9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dibea DW200 PRO z Europy

⏩89,99$
▶️Czyszczenie magazynu
Dostawa z Czech kurier 3-4 dni 5$

Jak ktoś szuka odkurzacza pionowego warto wziąć pod uwagę Dibea DW200 PRO. Nie jest to odkurzacz z tej najwyższej półki jak mój obecny Jimmy JV83, czy Dreame V9 (one kosztują między 170 a 200$). Ale wśród tych bardziej budżetowych Dibea DW200 Pro wyróżnia się zdecydowanie, ma dużą moc ssania i świetne wykonanie. A w obecnej cenie to wielka okazja.

Testowałem ten odkurzacz i mogę polecić. Teraz używa go znajomy.

Odkurzacz ma przede wszystkim bardzo dobre parametry, m.in. bardzo dobrą siłę ssania nawet 17 000 Pa (popularny Jimmy JV51 ma 18000Pa, kosztuje ok 150$).

Dobra DW200 Pro jest porządnie i estetycznie wykonana. Jest po prostu ładna

W zestawie znajdziemy cztery różne końcówki, mocowanie ścienne, okablowanie z wtyczką EU, instrukcję obsługi (po angielsku), a nawet śrubki

Odkurzacz działa w dwóch trybach - standard i turbo. Przelacza się prosto za pomocą przycisku na rączce. Zwłaszcza tryb turbo jest na prawdę mocny. Odkurzanie jest bardzo przyjemne i proste. Odkurzacz jest zwinny, łatwo skręca i wjedzie też pod niskie meble. Ma podswietlenie LED. Można go używać jako odkurzacz pionowy, lub ręczny. Poszczegolne elementy łatwo i fajnie sie łączą ze sobą, zatrzaskami.

Jedynie bateria mogłaby być większa. To chyba jedyny mały mankament.

Nie mniej jednak polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest alternatywą dla Alfawise AR182BLDC lub nawet Jimmy JV51. A kosztuje mniej. Obecna cena świetna.

A jak chcecie najlepszy odkurzacz, aczkolwiek 2x droższy, zobaczcie tu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jimmy JV83 lub Dreame V9
https://www.wykop.pl/wpis/44871875/tylko-171-99-659zl-za-odkurzacz-pionowy-xiaomi-dre/

#gearbest #dibea #dibeadw200 #itemyzchin #sebeksspoleca #jimmy #jimmyjv83 #dreamev9

Pobierz sebekss - Tylko 89,99$ [346zł] za świetny pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dibea DW200...
źródło: comment_Q3IZ69CRAqulbpzI2pFCSAjEyrQwwbzU.jpg
  • 3