Wpis z mikrobloga

Zachęcony pozytywnymi opiniami kupiłem w ciemno perfumy writer, ale niestety nie podeszły mi. Zapach jest bardzo mocny, w pewien sposób denerwujący, mam wrażenie, że innych też, zupełnie do mnie nie pasuje. Postawiłem go obok CK Obsession i David Beckham Classic Blue, ten ostatni jest bardzo słaby i praktycznie niewyczuwalny, używam go do pracy żeby nie podusić nikogo.
Szukam czegoś ciekawego i nietuzinkowego, na pewno w pewnym sensie lekkiego (nie takiego jak writer) zamówiłem na próbę 6ml Nabeel Macho Man, bo może okaże się że ten rasasi la yuqawam mi podejdzie, ale prawdę mówiąc wydaje mi się, że podobają mi się lekkie zapachy cytrusowe mające coś w sobie, typu lacoste essential, dla porównania uważam, że CK Obsession jest ciężki i tylko teraz na zimę pasuje, ale szukam czegoś innego. Zastanawiałem się nad bentleyem absolute intense, choć to chyba znowu nie mój klimat, chcę czegoś świeżego i raczej to będzie blind buy no chyba, że można gdzieś sprawdzić zapach w rossmanie lub hebe ;) Macie jakieś pomysły?
#perfumy
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@tom1988:

"Szukam czegoś ciekawego i nietuzinkowego, na pewno w pewnym sensie lekkiego (nie takiego jak writer) zamówiłem na próbę 6ml Nabeel Macho Man, bo może okaże się że ten rasasi la yuqawam mi podejdzie, ale prawdę mówiąc wydaje mi się, że podobają mi się lekkie zapachy cytrusowe mające coś w sobie, typu lacoste essential, dla porównania uważam, że CK Obsession jest ciężki i tylko teraz na zimę pasuje, ale szukam czegoś