Wpis z mikrobloga

Warunki gwarancji które klient podpisuje w PL odnoszą się do EU tylko i wyłącznie. Podejrzewam, ze niestety gwarancja zza oceanu działać nie będzie. Przypomnij się proszę w przyszłym tygodniu o porozmawiam z serwisem.
  • Odpowiedz
bark darmowych akcji serwisowych


@blackmilk: nie prawda, mam gwiazdę z usa i normalnie łapie się na wszystkie akcje jakie są. Zazwyczaj akcje są związane z bezpieczeństwem i słabo by było gdyby coś się komuś stało przez brak opcji naprawy :)
  • Odpowiedz
@blackmilk: zazwyczaj akcje dotyczą bezpieczeństwa, robiłem np. problem z uziemieniem kolumny kierowniczej. Specjalnie nawet ściągali część bo okazało się, że w wersji USA coś było zrobione inaczej niż w EU.
  • Odpowiedz
@blackmilk: Mi salon w Bydgoszczy normalnie akcje serwisową zrobił, części kupowałem do 3.7 w innym salonie bo dostałem lepszy rabat, zderzak dostałem (trochę się różni), ale np kratek do zderzaka bez miejsca na halogen nie załatwili mi, ale kupiłem na Allegro nowe, zapakowane w oryginale kartony także jakiś serwis ogarnął. Inny klient kupił lampę z czerwonymi światłami w serwisie chyba w Szczecinie. Myśle że zależy to od salonu, dla chcącego
  • Odpowiedz