Wpis z mikrobloga

@Bomboniusz1986: tylko grubas może schudnąć a ona nie urośnie. Żałosne w #!$%@?, mi szkoda takich ludzi bo są traktowani jak odrzut społeczny tylko dlatego, ze się tacy urodzili. Ja jej życzę szczęścia a Tobie wiecznego jechania na ręcznym.
  • Odpowiedz
  • 0
@TonyP a czemu uważasz, że ona nie jest szczęśliwa taka jak jest, szufladkujesz i piętnujesz tym, że z góry zakładasz, że dla niej to tragedia życia... To właśnie jest śmieszne, rycerze a zakute łby stereotypami. Co do ręcznego to dziękuję, ale wolę wilgotną cip@&ę, a nawet jakbym kiedyś nie miał to są większe tragedie życiowe ( ͡ ͜ʖ ͡)zresztą uwielbiam takie srolo lolo, byś miał karlice i
  • Odpowiedz
@Bomboniusz1986: a jeżeli całe życie jest nieszczęśliwa ? całe życie ktoś ją wyśmiewał za wygląd, w podstawowce, liceum, w pracy czy na studiach pewnie tez #!$%@? za plecami, przejdzie się normalnie ulicą to ściąga uwagę ludzi, może jakiś "śmieszek" podobny do Ciebie jeszcze wygłosi jakiś głupi tekst bo akurat idzie z kolegami i będzie he he śmiesznie.

Ma problem żeby sobie kogoś znalezc (nie dziwne) to postanowiła spróbować przez tindera. No
  • Odpowiedz
  • 0
@TonyP raczej bym się pokładał, bo miałem na to wyje@#e jajca, nie tylko wygląd się liczy, więc tak. Z tym zdjęciem do sieci to bym nie przesadzał, primo sama je zemiescila, sekundo wykop to mniej szerokie pojęcie niż sieć www
  • Odpowiedz